Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy gondoljátok hogy a...

Ti hogy gondoljátok hogy a kutya feljön az ágyra, és hozzáér a feneke luka meg a micsodája az ágyra?

Figyelt kérdés
Kisgyerekeink vannak éa féltem őket hogy nehogy elkapjanak v mit!
2017. szept. 23. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha a kutya egészséges és tisztán van tartva, nem fognak tőle semmit elkapni, ne aggódj emiatt.

Nekünk embereknek is hozzáér a micsodánk meg a fenekünk az ágyhoz...

Egyébként nálam a kutya nem jöhet fel az ágyra, a macska igen. De nem azért, mert félek, hogy elkapnék tőle bármit is.

A kisgyerekeknek pedig kifejezetten jót tesz, ha állatokkal nőnek fel.

2017. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 EvaSz86 ***** válasza:
80%
Nagy dilemma volt nekem is az ágykérdés a kutyusommal, de a végén rászoktattam arra, hogy neki is van külön fekhelye, meg nekem is. Nem jó, ha belebújik az ágyba, bármennyire is tisztán lehet tartani, gondolj bele, hogy ha elviszed sétálni minden megjelölt helyet megszagolgat, amiket más kutyák jelöltek meg, ez rajtamarad a szőrén, hiába tisztítod, nem fürdetheted mindennap, az nem tesz jót neki, szóval...nem túl higiénikus...és ezt úgy mondom, hogy velem aludt nagyon sokáig, és nagyon nehéz volt megszokni, hogy nincs az ágyban, de jobb, ha van neki egy fekhelye, amit megszokik, és tudja, hogy az csak az övé.
2017. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha fenntartásaid vannak, akkor nem engeded az ágyba. Meg lehet tanítani, hova nem mehet.

Ennyi.

2017. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
De azert az ember minden nap furdik, a kutya meg nem. Meg hat meghempergozik a koszban a szabadban, es nincs ruhaja, amit levehet, mint mi, mielott agyba bujunk.
2017. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha van ok arra, hogy elkapjanak valamit (tehát nincs féreghajtva, oltva, beteg), akkor úgy is elkaphatnak tőle bármit, ha nem megy fel az ágyra.


Ha nincs, akkor semmi bajuk nem lesz attól, hogy felmegy, de mint írták, le lehet szoktatni.

2017. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem a 2-es vagyok, de képzeld, nyáron meztelenül alszom, hűvösebb időben pedig hálóingben, de bugyi nélkül. Na erre varrjál gombot.
2017. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Én nemhogy az ágyba, a hálóba sem engedek be semmilyen állatom.
2017. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk van egy külön pléd, arra felmehet, de csak ha hívom. Volt, hogy elfelejtettem, másik szobában csináltam valamit és ott ült az ágy előtt 2 órát, de nem ment fel. Én szeretem ha mellettem alszik, de azt nem ha a számba lóg, nyalogat, stb. Tehát mellettem lehet, de van egy határ persze.
2017. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nálam feljöhet az ágyra, egyáltalán nem zavar, hogy mije ér hozzá vagy hol volt előtte a kutya.

de én is simán lefekszem délután pár órát aludni, abban a ruhámban, amiben végigjártam fél pestet és mindenhova leültem. én még élek és virulok és nem tervezek ezen változtatni.

Úgy gondolom, hogy az immunrendszer képes ehhez alkalmazkodni.

Persze, ha lesz gyerekem nem fogom mellé befektetni a kiságyba a kutyát vagy esténként rituálisan végignyalattatni vele.

2017. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!!

Látom lehet normálisan is!!😉

2017. szept. 24. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!