Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ténylegesen örökbead...

Hol lehet ténylegesen örökbeadni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
nagyon sok helyen meghírdettem de eddig még sehol senki.a kutyamenhelyen is érdeklődtem(persze itt a városunkban)de telt ház miatt nem tudják bevenni.nincs szívem kitenni az utcára mert nem az a célom hogy ezáltal megöljem hanem hogy egy szerető gazdira rátalájak.nem meguntam a kutyám de családi okok miatt nem maradhat tovább nálam.tavaly októberben kaptuk 6 hetessen.okos,értelmes,nagyon sok rossz dologról leszoktattuk gondolok itt a túrásról a rendszeres ugatásról a virág és fa evésről.nagyon jó házőrző és a legfontosabb hogy gyerekbarát!kérlek segítsetek ha tudtok!
2008. okt. 21. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fajtatiszta vagy legalábbis nagyon hasonlít valamilyen fajtára akkor a fajtamentőknél kellene érdeklődni, ők általában átmenetileg befogadják, és könnyebben találnak gazdit is neki.
2008. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál róla egy képet feltenni?
2008. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mi örökbe tudtuk adni a kutyumat,hívtak egy csomóan miatta..pedig beagle-border collie keverék volt,.de nagyon cukkancs:)
2008. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hirdesd meg a netem.hogy családi okok miatt elajándékoznád,írd le amit ide is írtál.meg hogy mekkora,hogy néz ki,de a legjobb,ha teszel fel mellé képet.

vagy az állatorvosi rendelőbe is tegyél ki egy szórólapot.

nehogy kidobd az utcára.

2008. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

a neten felrakhatod az e-dog.hu-ra,vagy a startapró-ra.

2008. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is próbáld meg a képes hirdetést. Azok olyan édesek. Mi így tudtunk 6 keverék kiskutyát 1 hét alatt elajándékozni.
2008. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
interneten legalább 10 helyen hírdetem fényképpel együtt de eddig senki sem érdeklődött.pedig nagyon szép kutya.elvagyok egy kicsit keseredve mert szeretnék jót tenni vele de mégsem tudok és ez bánt.remélem eljön mihamarabb az az idő amikor valaki felfigyel rá
2008. okt. 21. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Írtam emailt a kép miatt, de visszajött egy hibaüzenet. Nézd meg megkaptad e köszi.
2008. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elküldtem egy képet a kutyusról.
2008. okt. 21. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne interneten hirdesd!!! Helyi újságban, nekünk is úgy jött be.
2008. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!