Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus "illik"...

Milyen fajta kutyus "illik" hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves nő vagyok,munkanélküli!Jelenleg szoc.munkán vagyok!Kertes albérletben lakom az anyukámmal!Régen volt nekem palotapincsim,de eladtuk sajnos!Most szeretnék megint kis kutyust,de nem tudom hogy milyen "illene" hozzám (fajta)!?Páromhoz elég sűrűn járok busszal,tehát olyan kellene ami kis termetű,bírja az utazgatást,és szobatiszta!Szerintem!Aki tud az segítsen a tanácsával!


2010. máj. 27. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis keverék a menhelyről. ha nincs konkrét elképzelésed,akkor azzal járnál a legjobban. :)
2010. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
rottweiler
2010. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan fajtát nem kapsz ami megszületik és máris szobatiszta! Ezt minden kutyának meg kell tanítani. Nekem havanese kutyusom van. Mi is nagyon sokat járunk busszal. Nem viselte meg egy csöppet sem. Ilyenkor általában a táskában van. De csak is akkor! Amint leszállunk kiveszem onnan. A havik nagyon ragaszkodóak és okosak. Könnyen tanítható, legalábbis szerintem. :) Olvasgass róla egy picit mert tényleg nagyon jó kis "vakarcsok". :)
2010. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
42%
kuvasz
2010. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nemhiszem,hogy egy drága kutyát meg tudsz fizetni,főleg a kis fajtákból most (tekitve,hogy csivava 70 körül van- de most csak teszveszen lesett árakat mondom)


Keverék,pici keverék.Nekem puli foxim van:)Én zsebkutya fan voltam mindig is, azt akartam de nem telt rá.helyette kaptam őt.pici van 10 kg és zsebkutya XD, követeli,hogy az ölemben cipeljem ami nem is gáz,csak vagyok 150cm és nem látok tőle,plusz a szőre a számba s a szemembe megy,de még bírjuk:)



keverékek a tutik:)édesek imádnivalóak.)

2010. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen bizonytalan körülmények közé felelőtlenség kutyát vállalni. Ha gond lesz őt is eladjátok? Egy kutya nem játék, és nem pár hónapra vagy évre szól, őt 10-15 évig kell eltartani. És egy kutya sem születik szobatisztán, neked kell megnevelni vagy akkor egy már felnőtt nevelt kutyát válassz menhelyről. Gondolom ilyen körülmények között nincs 100.000forintod törzskönyvesre, se orvosra ha olcsón szaporítótól veszel kutyát (olcsokutya.uw.hu).

Gondold át jól még egyszer, és ha még is akarsz akkor irány a menhely.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!