Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselkedett a kutyátok...

Hogy viselkedett a kutyátok amikor meghalt a testvére, társa és hirtelen egyedül maradt?

Figyelt kérdés
Van egy kutya testvérpáram, 11 évesek és nagyon félek hogy mi lesz, ha elveszítjük egyikőjüket, mi lesz a másik kutyussal. :(
2017. szept. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Kutya nem meghal, hanem kimúlik, elpusztul. A testvérének lehet, hogy hiányzik majd, de ebbe nem fog beledögleni.
2017. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon nekem nem viselte meg egyáltalán a megmaradt kutyám mikor a társa MEGHALT. 13 éves volt, mikor a 12 éves társa elment, egész életükben együtt voltak, lakásban éltek. Mi is azt hittük depressziós, szomorú lesz, de szinte fel sem tűnt neki, legalábbis mi emberek, nem láttunk rajta semmi bánatot, pedig jó társak voltak. Az is hozzájárulhatott szerintem, hogy már nem volt fiatal a megmaradt kutyim sem. Remélem még sokáig nem kell ezzel a gonddal foglalkoznod, hosszú éveket kívánok a kutyusaidnak!
2017. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes válaszolóhoz hasonló undormányok szoktak megdögleni, az állatok és normális emberek meghalni.

Az én kutyámat megviselte a társa halála. Minden rokonomnál ugyanez volt. Némelyik depressziós is lett.

2017. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lugoka ***** válasza:
53%
16 évesen pusztultak el kb 1 év különbséggel. Amikor egyikük elpusztult, a tesója kb 2-3 napig mintha kereste volna, de aztán abbahagyta. A kutyák azért másképp fogják fel mint mi. Persze ha te depis leszel, akkor várhatóan a kutya is, de nem a testvére miatt, hanem mert átveszi a hangulatodat.
2017. szept. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
14évesek voltak, testvérek. Az egyik meghalt álmába a másik teljesen kikészült. Hónapokig nem ment arra a helyre ahol a tesója meghalt, sétálni sem akart, napokig nem evett. 2év múlva hoztam haza egy kölyköt ami miatt teljesen berágott és duzzogot hogy miért kellett nyugdíjas éveire kölyköt hoznom. A kölyök hatására jobban evett, többet mozgot, jobb volt a kedve. 16évesen karácsony után elaludt.
2017. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!