Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labradorok jól kijönnek a...

A labradorok jól kijönnek a macskákkal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van két cicám, és szeretnék egy kölyök labradort. Vajon megbarátkoznak vele? És ha a kutya nagy lesz? Nem fogja bántani a cicákat?
2017. szept. 25. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden a nevelés kérdése. Ha megtanítod neki, hogy nem szabad, akkor soha nem bántja őket. Főleg, hogy mellettük nő majd fel, így végképp nem lesz velük agresszív.
2017. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3%
A mi anyacicánkat megölte. El is adtam macska mentes lakásba.A fajta nagy csalódás nekem..
2017. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem volt cicánk, így esélyem nem volt megbarátkoztatni velük, úgyhogy mindig megkergeti őket, ha néha belebotlik egybe és ő látja meg először. Ha én, akkor tudok neki szólni, hogy nem és akkor nincs üldözés. Mondjuk bántani nem bántja őket, ezt már tapasztaltam, mert egyszer egy tapasztalt kandúr nem futott el előle, csak fújt egyet és simán otthagyta :)
2017. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!