Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan véfekezz Pitbull ellen?

Hogyan véfekezz Pitbull ellen?

Figyelt kérdés
A környékünkönvan egy pitbull kutya, ami már régebb óta meg van a tulajdonosnak, de mostanább szeret kiszökdösni ez a kutya és erőszerettetel szed szét más kutyákat, sőt mi több a gazdája malacát is szivesen legyilkolja ha kell. Pár hónapja kezdete jobban magára felhívni a figyelmeta pitbull kutyus, mikor ennek az illetőnek pár házzal arréb lévő németjuhászt széttépte. Majd rá következő pár hét mulva egy kis foxi kutyust is szétkapot. Vlamelyik nap viszont voltam sétálni és találkoztam ezzel a pitbullalegy pillanatra megálltam mikor felismertem hogy ez a kutya az mikor megálltam hozzámjött körbeszagolt majd szép lassan elindultam ő meg megállt egyhejbe egy darabig nézett majd tovább állt ő is. De egyik ismerősöm meg mondta hogy egy összejövetelröl hazajövet találkozott ezzel a kutyával és nkei meg a nadrágszárába harapott be majd elengedte majd ujra bele harapott(lehet csak játszott nemtudom) de ismerősöm eléggé megrémült még szerencse hogy volt a közelbe egy kis bódé ahova bemenekült a kutya elöl, de azt mondta, hogy oda is utánna akart menni, úgy kellet kimenteni őt a helyzetből, másik ismerősöm faterja ment kocsival és vitte haza őt remegő állapotban. Ilyenkor mit leht tenni ha esetleg ránk támad, a nyakamat védeni illetve a főbb artériákat, de van valami gyengepontja ennek a kutya fajtának, ha estleg újra ilyen szituációba keverednék, aminek nem lenne ilyen békés a kimenetele?

2017. szept. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szólni kell a gazdájának, vagy a helyi jegyzőnél bejelenti! S nem ártana neked egy helyesírási szótár... borzalom kibogozni mi a hasfájásod sajna.
2017. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Első körben biztos vagyok benne hogy nem egy pitbull, hanem egy bull típusú keverék amit a gazdája faroknövesztőnek vett majd bocsánat a szóért bszott rá utána már. Holnap elmész a helyi jegyzőhöz, bejelentést teszel mert közveszélyes a kutya, amikor szabadon van egyből hívhatod a gyepmestert hogy elvigyék. Aki ilyen fokig nemtörődöm azzal kapcsolatban hogy a kutya kint van, szökik, más állatokat gyilkol és emberre támad azzal nem lehet beszélni, így a gazdája valszeg elhajtana. Ezt se értem hogy a széttépett kutyák gazdái hogy nem jelezték még a jegyzőnek.
2017. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Inkább rettegtek, ahelyett, hogy bejelentést tennétek a jegyzőnél?

Amúgy szerezz be paprika, vagy bors sprét és bele a kutyuli arcába néhány fröccsentést.

2017. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom már többen jelezték az illetékes hatóságok felé.
2017. szept. 26. 22:46
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha a kutya más kutyát ölt már régen el kellett volna vinni rehabra,ha ott sem szocializálható akkor altatás vár rá...
2017. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha jelezték volna már nem lenne ott. Egyébként ha egy ilyen kutya tényleg meg akar támadni, akkor sok esélyed nincs.
2017. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy sok esélyem nincsen, lehet mákom volt vagy csak higadtan kezeltem a helyzetet mert engem csak szaglászott nem kpta meg a nadrágom szárát se, konkrétan csak megszagolt majd elindoltam nézett egy kicsit majd tovább állt ő is
2017. szept. 27. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
... vagy lehet, hogy vérszomjas a kutya, szóbeszéd.... inkább valószínű, ha már két kutyát meg egy malacot megevett, neked sem lenne sok esélyed.
2017. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!