Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha szétrágja, lenyeli a...

Baj ha szétrágja, lenyeli a kong ot?

Figyelt kérdés

Minden kutyás ismeri a kong játékokat de mi történik ha az eb darabokra rágja? Lesz tőle valami baja?

Méretre tökéletes imádja a (kutya)kolbászt kirágni belőle de azt vettem észre hogy már darabok hiányoznak a gumiból. Nem gagyi kínai.



2017. szept. 28. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy baj! Jobb esetben kikakálja, de komoly baj is lehet belőle, pl. bélelzáródás. Vagy megkeményedik a gumi a gyomorsavban, és kisebesíti, azaz fekélyesíti a gyomorfalat.
2017. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A fekete kong van a legerősebb anyagból, azt is próbáltad már?
2017. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is tennék egy próbát (ha még nem tetted) a fekete KONG Extremmel. Az kifejezetten nagyon erősen rágó kutyáknak való a normálisnál erősebb és strapabíróbb kaucsukgumiból. Ha az sem bírja a kutyusod fogait akkor lehet érdemes lenne más alternatíva után nézni.
2017. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Az én pit keverékem a tömör gumi labdával csinálta ezt mindig. HOgy mindig kis darabokat rágott le belőle. Nem azért hogy megegye, de gondolom lecsúszott így is néhány darab. Soha semmi baja nem volt még tőle.
2017. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ideje parkolópályára tenni a játékot, és kicserélni a fekete extrémre, ha eddig nem az volt.
2017. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindíg meg kell nézni, hogy milyen állapotban van mielőtt odaadod neki. Ha már kedz szétjönni akkor kuka és lehet venni egy másikat
2017. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!