Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik "valtozat"...

Nektek melyik "valtozat" tetszik jobban? A szalkasszoru tacsko vagy a /sima/ rovidszoru tacsko?

Figyelt kérdés
Egy kis magyarazatot is szeretnek, hogy szerintetek miert ez vagy az️
2017. szept. 28. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mindkettő nagyon tetszik. A tacskó az egyik kedvenc fajtám. Ha muszáj választani, akkor a rövidszőrű, mert apunak is ilyen volt és én nagyon szerettem. Sajnos 4 éves koromban meghalt. Apu eleve öregen fogadta be az utcáról. Kutya néninek hívtam. 12 - 15 éves koráig volt miénk, de soha nem feledjük őt el.
2017. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Elírtam. 16 éves korában halt meg.
2017. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a szálkás a kedvencem. Nincs oka, az tetszik jobban és annyi - talán kevesebbszer látok olyat, és ha igen, jobban megnézem:)
2017. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A szálkás.

Eleve jobban szeretem a nem teljesen rövid szőrű kutyákat. Amúgy pároméknál is szálkás van.

2017. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én imádom a rövidszörűeket. A többi valahogy "nem hat meg" külsőre de persze ők is cukik
2017. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hollabolla3 válasza:
100%
Szia!Nekem egy lány szálkás szőrű tacskó kutyám van és ez a fajta a kedvencem, mert aranyos pofája van :)
2017. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövidszőrű. Mert nem szeretem a macerát (fésülgetés, trimmelés stb) de az bármelyik kutyára igaz.
2017. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hosszú szőrűt nem írtad,bár ritkább.

Szálkást ismerek 3-at nagyon tetszik, illetve egy hosszú szőrűt is. Nagyon nagy formák,jó személyiségűek. Mókásak.

Rövid szőrű olyan megszokott,számomra. Környéken is csak azok vannak.


Viszont nem mindegyik típus szép. Szerencsére én jó kennelekből származó tacsikat ismerek,így nagyon tetszenek. De láttam már szaporítós olcsó tacsikat is,hát na azok nem tetszenek.


Én is alapból a szőrösebb kutyákat kedvelem.

2017. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!