Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mozdult egymásra a két...

Miért mozdult egymásra a két fiú kutyám?

Figyelt kérdés
Amint a fenti kérdést olvashattátok, ennek van egy kis háttérsztoria, nem tudom, mennyiben befolyásolja: Igazábból nem is az én kutyám a második fiú, csak ideiglenesen befogadtam, amíg a tesóm vissza nem jön külföldről. Neki egy fiú pittbul kutyája van, nekem pedig egy fiú alaszkai malamut. Nos a drága pittbul aki sokkal fiatalabb az én kutyámnál, rámozdult az öregebbikre ( a malamutra). Ilyenkor mi a teendő? xd

2017. szept. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha arra gondolsz, hogy úgy tesz, mintha meghágná, az a dominancia kifejezése. Ha az öregebb kutya nem tesz semmit, te se tegyél, elintézik egymás közt.
2017. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez dominancia.
2017. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Dominancia de én biztos, hogy nem hagynám neki a helyedben. A te kutyádnak sem kimondottan jó ez. Ha látod, hogy csinálja akkor tiltsd le róla.

Arra pedig figyelj oda, hogy ha véletlen a te kutyád úgy lép fel ami nem tetszik a pitbullnak akkor neki fog menni. Meg fognak verekedni a falkavezérségért, ami ugye azért annyira nem célszerű mert simán széttépik egymást.

2017. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

B..uzulnak!

De figyeld a te jószágod reakcióit, és ha rossz jeleket mutat(nem tetszik neki a "rámozdulás"), szólj rá a felső kutyára, hogy "nem szabad")

2018. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!