Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wolf of Wilderness kutyatáppal...

Naller kérdése:

Wolf of Wilderness kutyatáppal kapcsolatba szeretnék véleményeket, tapasztalatokat, információkat kapni. Van köztetek olyan aki ezt kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Eddig 1 éves kutyimnak Real Nature tápot és kekszet adtam, már ketten vannak és rászoktam az online rendelésre és hasonlóan jónak találom a Wolf of Wilderness tápot, árban sincs eltérés. Viszont az a bajom hogy csak külföldi oldalt találtam, lényegében az oldalukat, de sok véleményt tapasztalatot nem találok.

2017. szept. 29. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Nekünk 8 hónapos Havanese kutyánk van, a Royal Canin jr. nehezen ette, Orijen, majd Wolf of wildernessel foytattuk, mindkettőt imádta, most rendelek zooplusról ismét Wow-ét, ott véleményeket is olvashatsz, képek is vannak.
2018. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!