Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Independent bullterier...

Az Independent bullterier kenneltöl van kölyök 100 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Az oldalukon olvastam hogy 100 ezerért is vannak kutyák most mennyiért adnának egy 8-9 hetes kan kölyköt, vagy a kant magasabb áron adják? Aki már vett onnan kan kutyust az kérem irjon nagyon fontos lenne hogy mennyibe kerülne,

2017. szept. 29. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis böngészés után a honlapjukon nekem ez inkább tűnik 'törzskönyves szaporítónak' mint normális tenyésztőnek. Különben ha érdekel az ára akkor kérdezz rá, de én innen nem valósznű hogy hoznék kutyát.

De amúgy szinte biztos, hogy legalább a másfélszere, ha nem duplája lesz az általad írt árnak.

2017. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Semmi bajod nem lesz, ha megkérdezed . Írj emailt.
2017. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tk-s szapik nem igazán hordják kiállításra a kutyáikat.

Illetve ez sem a szapikra jellemző


"Nálunk KIZÁRÓLAG törzskönyvezett, chippelt, féregtelenített és vakcinázott kutyákat lehet vásárolni, orvosilag ellenőrzött, szűrt szülőktől.


2012.05.01-től minden nálunk született kiskutya egészségügyi szűrésekkel* is kérhető:


BAER hallásvizsgálat, örökletes szívbetegség (ultrahang), örökletes vesebetegség(ultrahang+labor) Térdkalács-ficam (patella luxatio) (röntgen)"


Nekem rendes tenyésztőknek tűnnek honlap alapján is, meg kiállítás miatt is. Mivel egy -egy kiállítás brutál sok pénzbe kerül egy szaporító nem költ annyit,főleg,hogy külföldre is járnak kiállítani.


Vedd fel velük a kapcsolatot. Itt senki nem fogja tudni mennyibe kerül náluk egy kutya,mert minden alomnál más az árfekvés. Összes fajtára igaz.


Ha jó párosításból ígéretes kölykök születnek magasabb áron fogják eladni őket.


Ha nem olyan jók a kölykök akkor hobbi áron adják őket.

Szín és foghibás kölykök akik ugyan úgy egészségesek,csak nem vonhatóak tenyésztésbe,őket kevesebbért kínálják.


De mivel mindig más minőségű vagy vegyes almok születnek így a kölyköknek is más az ára.


Továbbra is javaslom,hogy hívd fel őket,látogass el hozzájuk és érdeklődj.

2017. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elkepzelni, hogy annyiert adjak, mert a masik fajtat amit tenyesztenek is 140ezerbe belekerül hobbi celra.
2017. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!