Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igy erteni fogja...

Szerintetek igy erteni fogja a kutya?

Figyelt kérdés

En elore ugy gondolom, hogy nem, de azert rakerdezek.


Az a helyzet, hogy Magyarorszagrol jon rokon latogatoba, es a rokon lanya kitervelte hogy parancsokat fog adni a kutyanknak (ulj, fekszik, stb.)

Viszont a kutya ilyesmiket csak angolul tud, mivel angolul beszelunk itthon. Mint emlitettem, szerintem nem, de az ad okot a remenyre, hogy megis, mivel egyik baratnomeknel hasonloan a kutya csak nemetul tudott parancsokat, de magyarul is mondtak neki, megertette.



2017. szept. 29. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld újra, így nem túl érthető. Amúgy megtaníthatja magyarul is, nem fogja összezavarni, az enyém magyarul és németül is tudja a parancsokat mert a szüleim magyarul én meg németül tanítom, bár a németre jobban hallgat.
2017. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kézjelekkel együtt tanítottad anno a parancsszavakat akkor ugyanazokat a kézjeleket használva megértheti a magyar szavakat is, de ez is a kutyán múlik. Simán mondd meg neki azt a két-három angol parancsszót hogy melyik melyik, és akkor kedvére tanítgathatja a kutyust.
2017. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Igen, kezjelekkel tanitottuk. Majd meglatjuk, esetleg elmagyarazom a lanynak angolul a szavakat, akkor is tud neki parancsolgatni ☺ :D
2017. szept. 29. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

A svájci szomszéd klityusa csak a "komm!"-ra hallgat. Egyszer megegedte, hogy hivjam magyarul, hát a kutyus csak nézett, nem értette, hogy mivan :)

Aztán szolitottam németül és farokcsoválva ügetett hozzám.


Aranyos, még a gazdija is megmosolyogta, pedig eléggé zárkozott férfi.

2017. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek mondhatod magyarul akkor se csinálja meg mert nem én mondtam. Kutya függő is.
2017. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!