Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az árkategóriában (max...

Ebben az árkategóriában (max 800ft/kg) melyik a legjobb táp? Nálatok melyik vált be?

Figyelt kérdés

Eddig Brit Premiumot evett, de nagyon laza a széklete tőle, ezért szeretnénk váltani. Már napok óta nézem a tápokat, de nem tudok dönteni. Az alábbiakat néztem ki egyelőre:

-Josera

-Bosch

-Iams (ez elég új még)

-FitActive


Mi a véleményetek ezekről? Bármilyen tapasztalatot, javaslatot szívesen olvasok, csak kérlek az árkategóriát vegyétek figyelembe. Köszönöm!



#kutyatáp #Bosch #Josera #Fit Active #középkategóriás kutyatáp
2017. okt. 1. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a jeserat (duck&potato) adom a német juhászomnak. Rengeteg tápot kipróbáltunk de ezen kívül még a Brit care vált be. Elég érzékeny kölyök kora óta az emésztése.
2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1# köszönöm :)


A Fit Active-ot közben kihúztam a listáról, mert "hús- és állati származékok" van feltüntetve az összetételben, így kb bármi lehet benne.


Egyelőre a Josera felé húzok.

2017. okt. 3. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a joserában nincsen mesterséges anyag, ízfokozó...stb.Milyen fajta a kutyád? Én egyébként megbántam, hogy nem kölyök kora óta adom ezt neki, pont a legfontosabb korban kölyökként kísérleteztem a hiper szuper nagy kalap kaki tápokkal, mindig hasmenése volt. Nem szívódtak fel a tápanyagok, mert mint kijött, úgy nézett ki a kutyám mint egy etióp menekült, sokan néztek is hogy szegény kutyát tuti éheztetem. Mióta ezt adom neki semmi baja.Lehet a kisebb testű kutyáknál beválik a méreg drága táp, de az enyémnél nem.
2017. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!