Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fialás utáni 2 nap múlva...

Fialás utáni 2 nap múlva beadadnó szuri neve mi?

Figyelt kérdés
Császármetszés utáni 2.napon bőr alá kell beadni;itthon. Mit tartalmaz? Okoskodó gonosz emberkék akik unatkoznak kérem kíméljenek
2017. okt. 2. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A legbiztosabb ha a császározást végző állatorvost megkérdezed aki hazaadta az injekciót.
2017. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az állatorvost, akitől kaptad.
2017. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megfogom,csak kíváncsi lettem volna :D
2017. okt. 2. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem vagyunk orvosok sajnos hogy tudjunk ilyen vakcinákat, azért nem volt valószínű hogy bárki is tudni fogja milyen szerről van szó. :)
2017. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szoktak adni császár után például.Mi a nwbe a készítménynek?
2017. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak fecskendőbe felszívta és mondta hogy két nap. Oxitocin lenne? Házhoz nem jár a doki,most még nem akarom törni szegény anyukát se. Telefonba annyit mondott h gyulladáscsökkentő, utána nem volt pofám megkérdezni,hogy mi a neve.. sztem így is hülyének nézett. Kétszer kérdeztem rá, azt hitte h nem hallom szerintem a válaszát. :D Csak szeretem tudni az ilyeneket
2017. okt. 3. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha gyulladáscsökkentőnek mondta,akkor az antibiotikum lesz.Az oxitocint a méhösszehúzódás elősegítésére adják.
2017. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a Malamut tipikus ázsiai megfelelője. Sajnos más hosszú szőrű fajták hozzákeveréséből hozták ki. Szép, de jóval testesebb az eredeti fajtától, munkára már nem alkalmas, lomha és hamar fárad, az ízületei kevésbé terhelhetőek. Kína, Tajvan, Kórea, ezekben az országokban eléggé lazán értelmezik a fajtaleírásokat. A német Juhászokat Masztiffal keverik így borzalmasan eltorzulnak pl. A fülük lógó, csonkolják, hogy felálljon. :( A pofájuk hatalmas, nyáladzanak, és a szemük alja is lóg mint egy Újfullandinak vagy mint egy Bernáthegyinek.
2017. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző üzenetet nem ide szántam, kár hogy nem lehet törölni..... BOCSI!!!
2017. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem baj :D
2017. okt. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!