Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát hogyan kell büntetni,...

Kutyát hogyan kell büntetni, ha meg akarták simogatni, erre támadni akart?

Figyelt kérdés

Előtte sohasem csinált ilyet, egyébként egy nagyon jámbor, szelíd kutya. Gyerekek is foglalkoznak vele, soha de tényleg még nem csinált ilyet.

Hogyan kell büntetni, hogy legközelebb ilyen még csak eszébe se jusson?



2017. okt. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Most utólag már sehogy. Abban a pillanatban kell leállítani a nálatok szokásos módon ("nem" szó használata, megcsípés, jelzés értékű ütés, stb.), amikor a nem kívánt viselkedést mutatja.
2017. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%

Nem sokat értek hozzá, de az is lehet, hogy félreértette az állat a dolgot, és azt hitte, bántani akarják.

Olyat is hallottam már, hogy pont ott volt rajta egy csúnya seb, ahol hozzányúlt valaki, és ez nagyon fájt neki, ezért támadott.

2017. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki akarta simogatni?
2017. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarod büntetni? Az okát kell megtudni, hogy miért támadott. Nyilván nem jókedvében.
2017. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Utólag sehogy. Ha sosem csinált ilyet, akkor valószínűleg nem a kutya hibája. Nekem kétszer csinált ilyet mikor elengedtem mert nyomós oka volt rá, kis cigánygyerek a parkban a száját piszkálta miután szóltam 100X hogy ezt ne. Persze felnőtt nem volt a közelben. Kutya már húzódott el, az meg ment utána és nyúlt a szájába. A mozgást után végre felfogta hogy ne.

Másik mikor részeg pasas kérdezés nélkül úgy nyúlt felé, hogy rátenyerelt a fejére. Aztán még az szólt be, hogy micsoda neveletlen kutya. Pont nem érdekelt.

Viszont mikor még nagykamasz volt és felém jött egy arcoskodó morgás mert nem akart hazamenni a parkból... Na akkor kapott. Visszakézből pofon és nemi grabancrázás. Velem azóta se próbálkozott, és akkor ott azonnal megérdemelte a büntetést.

2017. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
*morgás után
2017. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!