Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szokott haragudn...

A ti kutyátok szokott haragudni rátok?

Figyelt kérdés
Az én kutyám , ha megszidom vagy valami fontosat(számára) nem engedek meg akkor duzzogni kezd , elmegy , ha szólítom nem figyel rám(nem mindig,csak ha megszidom vagy ha nem engedem meg neki amit akar) Nektek volt ilyen ? Mit csinálok roszúl? Szerintem tisztában van a falkavezér dologgal.

2017. okt. 4. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem adok a sörömből, kissé morcos lesz. :D
2017. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Az enyém is szokott duzzogni ha valamit nem engedek neki, egyszerűen ráhagyom.
2017. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Ha szólítom, kutya kötelessége figyelni.

Egy kutya nem duzzog, hanem fél vagy éppen lesz.r és semmibe vesz.

2017. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
#3: Nem minden tekinti alattvalónak a kutyáját.
2017. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szokott hàt. Mondjuk terrier, szóval elég önfejű alapjáraton is:) legfőképpen, akkor duzzog, ha nem engedem fel az ágyamra, vagy , ha rajtakapom, hogy fent van, és leküldöm, vérig van sértve..!:))
2017. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem szokott, inkább búslakodik és néz rám "se anyám, se apám" tekintettel, ha továbbra sem engedek, akkor elmegy és lefekszik, de figyel ha szólok hozzá. Csak azon szokott megsértődni, amikor bizonyos helyzetekben nagyon kinevetem (pl. elesik, leesik az ágyról, viccesen néz, fürdetem, akármi vicceset csinál).
2017. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetés után egy darabig durcizik. Pl. pancsi után befekszik a kutyaházba, fenékkel kifelé, és füle botját se mozdítja, ha hívom:)
2017. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

"#3: Nem minden tekinti alattvalónak a kutyáját."


Látszik. Ezért van annyi neveletlen kutya sajnos.

A normális ugyanis az, hogy a kutya úgymond alattad áll.


Mert tegyük fel, lecseszed valamiért a sétán. Mire ő duzzogni kezd, és elvonul (esetleg egy autó elé), hiába szólsz neki. Szerinted ez normális például?

2017. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
#8: Ez így van. Inkább azzal volt problémám, ahogyan írtad. Úgy hangozz, hogy a kutya egy büdös csicska, akinek úgy kell pattognia, ahogyan te fütyülsz.
2017. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
A mienk pròbàlkozott vele. Mikor pàrom megszidta valamièrt, odafutott hozzàm, belemàszott az ölembe ès onnan nèzte mèrgesen. Nagyon cuki volt az egèsz jelenet, de mikor harmadszorra eljàtszotta màr rà is ugatott. Na ott szüntettük be ezt a kis jàtèkot. Utàna, ha pròbàlkozott nem engedtem az ölembe ès ènis megdorgàltam. Hamar leesett neki a dolog, pàr alkalom utàn màr nem is pròbàlkozott. Azòta odamegy a helyère ès onnan pislog bànatosan.
2017. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!