Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaszín értékesebb?

Melyik kutyaszín értékesebb?

Figyelt kérdés
Sajnos tartoznak elég nagy összeggel nekem, de pénzzel sajnos nem tud fizetni a kedves srác. Felajánlotta,hogy angol bulldog állományából rendezi. Született neki egy alom, van benne egy fekete fehér foltos kan,egy trikokor kan,egy fehér szuka amin egy fekete folt van. Továbbtenyészteni nem szeretném,inkàbb családi kedvencnek. Régebben mentettem meg angol bulldogot szaporítótól; utána még 3 boldog évet töltött a családommal; így tudom h kissé kényes fajta. Kérem a bugyuta válaszoktól kíméljetek. :D

2017. okt. 4. 17:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja a kérdés az lenne,hogy melyik az értékesebb? Legalább nem kereskedőnek adná el, hanem szerető családba kerülne, kellemest a hasznossal.
2017. okt. 4. 17:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyvesek? Igazából nem ismerem a fajtát így a színeknél se tudom melyik az "értékesebb", de ha nem törzskönyvesek akkor mind lutri, nem számítanak értéknek mert keveréknek minősülnek. Persze más az eszmei értéke, de ha nagy összeggel tartozik ne hagyd hogy egy ilyen kutyával "fizessen".
2017. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tk-sak. Rohadt szaporító ez. De nekem egy héten belül elkell hoznom , mert visszahallottam egy közös ismerőstől,hogy elakar tünni erről a környékről; így gyorsan kell döntenem, merr utána az életbe tuti nem fogom megtalálni
2017. okt. 4. 18:13
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak a szaporító tesz különbséget a standardon belüli színválltozatok árával. A kutyákat úgyis eladja, majd abból kifizet. Kell a francnak egy agyonszaporított kutya a legbefegesebb fajtából, hogy aztán negyed évente dobáld a 6 jegyű összegeket az orvosnak.
2017. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az előbb leírtam pontosabban,lehet még nem láttad. De kértem szépen a kérdésbe hogy az okoskodók kíméljenek! Nem kellett volna fárasztani az ujjaidat ennek a válasznak a megírásával. Más választásom nincs. Nem érthető?
2017. okt. 4. 18:17
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Akkor nem értem a kérdésedet, hogy miért érdekel melyik értékesebb kutyaszín? Ha a tiéd lesz nem mindegy? Neked nem lesz többed (de kevesebbed valószínűleg) annak a függvényében hogy egy tricolor vagy bicolor kutyát hozol el tőle.


Viszont értelmes választ kaptál arra is, hogy sajnos ez beteges fajta és megéri az neked hogy utána szenvedhet a kutya és százezreket hagysz a dokinál? Nagyon túlszaporított fajta, de még a szűrt törzskönyves kutyáknál is sok egészségügyi probléma merül fel a fajta adottságaiból adódóan.

2017. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aki nem a feltett kérdésre szeretne válaszolni az ismételten kérem,hogy görgessen tovább!!!!!
2017. okt. 4. 18:36
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ha voltál olyan 'bugyuta', hogy odaadtál egy ilyen embernek pénzt 'kölcsönbe' akkor vállald a következményét. A kutya csak még több pénzt for elvinni de ha ennyire hülye vagy, hogy ezt se látod be akkor nyugodtan.
2017. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kèrdező. Ne haragudj, de nem robotok vagyunk, akik katonàsan vàlaszt adhatunk kèrdèseidre. Mi pròbàljuk az egèsz kontextust èrtelmezni ès az alapjàn vàlaszolni. Ès amikor arra jutunk, hogy itt bizony vmi simli van, akkor ennek hangot is adunk.

Nemntudom melyik szìn az èrtèkesebb, de ha valòban csalàdi kedvencnek szànod, akkor tök mindegynek kène lennie. Ha nem az, akkor ebből azt szűrjük le, hogy a kedvencnek akarod sztori egy nagy humbug. Valòszìnűbb azèrt èrdekel, mert tovàbb akarod adni.

2017. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Szaporított angol bulldog (jellegű valami) egyik színe sem értékes. Sőt várhatóan egy rakás pénzt fogsz rákölteni.
2017. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!