Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet frankfurti levest...

Kutya ehet frankfurti levest és gombás-tejfölös húspörköltet?

Figyelt kérdés

Menzás vagyok a suliban, de sokat adnak és azt szoktam, hogy az egyiket megeszem, a másikat elhozom a kutyimnak.

Ehet olyan kajákat, ami a menzán van?

Köszi.



2017. okt. 6. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem kéne, még ha a gombától, zöldségektől nem is lesz baja, a fűszerek és a sok só nem jók neki.
2017. okt. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nem. Ritkán ha kap egy kis maradékot nem lesz baja, de minden nap nem kéne. Rendesen kell etetni, nem maradékkal.
2017. okt. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A kutya nem hízódisznó, hogy maradékkal etetsd.
2017. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem ehet. Hasnyálmirigy gyulladást kaphat tőle, beteg lesz. Ne adj neki ilyeneket.
2017. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
gombát? káposztát? bármit csak azokat neeeee..simán el is pusztulhat ám!!
2017. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Enni ehet, azután meg nagy valószínűséggel rosszul/beteg is lesz. Ha nem előbb, hát utóbb.
2017. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, nem neki való.

A kutyának nem tesznek jót a fűszeres, hagymás, paprikás, embernek főzött ételek. Persze megeszik, de nem jó az emésztésüknek.

Inkább edd meg te, vagy add valamelyik családtagodnak, vagy másik gyereknek, aki még éhes maradt stb.

2017. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem maradékot kapja, a teljes egyik fogást elhozom neki. De ugye tudjátok, hogy mi megy most a menzán? Alig sózhatnak stb. Szóval egészséges, csak nem tudom nem e lesz baja tőle. Mert így megvan mindennapra a vacsija és az én ebédem is:D
2017. okt. 6. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Max az embernek egészséges. Ne legyél idióta
2017. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtuk, hogy ne csináld. Komoly baja lesz tőle. Tök mindegy mennyire sós a káposzta, így is árt neki. Nem konyhamalac. Kutyának való eledelt adj neki. Pont.

Össze-vissza fog fosni ha minden nap az aktuális ebédedből kap. Számára (és főleg a gyomra számára) az a legjobb ha minél kevesebb váltogatás van a kajában. Amikor tápot váltunk az is egy hét mininum, hogy ne fosson tőle. Na most gondold el ha minden nap random mást kap...

2017. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!