Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy a kutya...

Létezik olyan, hogy a kutya (1 éves törpetacskó) idegileg összeomlik?

Figyelt kérdés
A kutya kertes házban nőtt fel, majd volt panelba, de ott állandóan kaparta az ajtót, valamint vonyított. Barátnőm idehozta hozzánk, ismét kertesbe, ideiglenesen. Majd megbeszéltük, hogy elviszi egy 4-dik helyre, ahol a kutya testvére is ott van, és 2 kisgyerek is, szintén kertes házba. Korábban nagyon el volt nagyon kényeztetve a kutya, minden meg volt neki engedve, ágyban alvás...stb. Napok óta már nem eszik a kutya, le van gyengülve, már nem kel fel sem, az állatorvos azt mondta, h elkapott vmi betegséget is.Lehet h ennyire hiányzik neki az "igazi, az első gazdija" vagy mivan? El sem tudom képzelni...kérlek írjatok!
2008. okt. 21. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
családi okok miatt kellett ennyi helyre "költöztetni" szegény kutyust...
2008. okt. 21. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem hiszem, h ez idegösszeomlás... kullancs nem vt benne? Akkor lehetne babéziás, mert az pontosan így kezdődik... az baj, hogy ezt így távolról (a kutyát nem látva) elég nehéz lenne meghatározni. Egyébként nem mindegyik állatorvos olyan körültekintő, mint kellene... az én kutyámat Gazdagrétre a Felicavet nevű rendelőbe hordom, ott nagyon jó orvosok vannak budapesti viszonylatban is (bár nem tudom, h hol laksz).
2008. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
debreceni vagyok.nem kullancs, ez biztos.Úgy kezdődött h nem találkozott a régi gazdival és nem evett, nem futkározott, szomorú volt, és legyengült, elkapott vmi betegséget, és lehet h nem éli túl!Sajnos. Ennyire hiányzott neki a régi gazdija v a helyváltoztatást nem bírja a kutya?
2008. okt. 21. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet van ilyen hogy a kutya ennyire ragaszkodik elsö gazdihoz, meg a jo léthez is , én is Debreceni vagyok , merre laksz , hova vitted a kutyát ? Bizti van benne egy vágyás a régi gazdi után, de lehet van egyéb baja is, az az orvos aki mondta, hogy elkapott valami betegséget, azt nem mondta mit ???
2008. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állítólag a parvót kapta el, de a kutya 1 éves és be volt oltva rendesen.
2008. okt. 21. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ezt mikor mondta, de akkor lenne már tünete, a parvo hasmenéssel, illetve hányással járó betegség, étvágytalanság, illetve ha a hasához nyulsz akkor fáj neki, lázasak általában, és általában pár hetes, illetve honapos korban jelentkezik, az ellátásárol nem szolt az orvos ???? Infuzio a kiszáradástol az elsö, ha nem mondta uj orvos kell, de szerintem nem lehet ez a baja, bár nem irtad vannak e ilyen tünetek amit leirtam, én a Debreceni hozászólo voltam
2008. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!