Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 éves magyar vizslám...

A 2 éves magyar vizslám nagyon sovány, pedig szerintem rengeteget eszik, de lehet hogy mégis kevés? Minden nap mozgatva van. Mennyit és mit kellene neki adnom, hogy egy kicsit hízzon!

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kellene egy nagy féreghajtást csinálni nála, 10 naponta legalább háromszor kapjon gyógyszert. Sajnos könnyen össze tudják szedni a kutyák, mert a féregpeték nagyon sokáig életképesek, a szél meg elfújhatja meszire. Az, hogy sokat eszik és mégis vékony, utalhat erre. Ne bántódj meg, az enyéimnél is most kellett megcsinálni, mert több mint valószínű, hogy bekapták. Másodsorban: nem tudom, mit eszik, de én emelném a táplálékban az állati! fehérje mennyiségét. Ne a szénhidrátot vagy a zsírt, mert gondolom nem hájat akarsz rárakni.
2008. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
biztos lehet kapni táplálékkiegészítő tablettát kifejezetten állatok (kutyák) számára is.
2008. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a táp minőségével van baj. Próbáld ki az olyan tápokat, mint az Acana, Eukanuba, Royal Canin stb. Drágának tűnnek, de mivel nincs bennük mindenféle adalékanyag, hanem az egész hasznos táplálék, kevesebbet kell kapniuk. Az én kutyámmal is ez volt a gond, úgyhogy sajnos van tapasztalatom :(
2008. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előző válaszolóval.

attól mert sokat eszik nem fog hízni. attól függ mit eszik! állati eredetű fehérjét tartalmazó tápot kell kapnia. de rakhatsz a tápra rizst és tésztát, és némi húst.

2009. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!