Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan kutyát lehet együtt...

2 kan kutyát lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van egy kan csivava kutyája és végre megtudtam beszélni vele hogy lehessen egy amstaffom.Ő azt mondta higy csak szuka lehet mert ha kan lenne akkor összekapnának.Ez biztos?És ha pl ivartalanítva lenne a kutyám és járnék vele kutyasuliba?Előre is köszi a válaszokat
2017. okt. 10. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ivartalanítás sok problémát megoldhat, de a nevelés is elengedhetetlen. Te gondolod jól, de remélem nem szaporítótól akarsz amstaffot venni!
2017. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem,ha ivartalanítva vannak és jól neveltek lesznek akkor nem lehet olyan nagy gond
2017. okt. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek nem való amstaff, főleg nem kan.
2017. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, megfelelő neveléssel, az ivartalanítás mellett.

Ettől függetlenül én is szukát ajánlanék inkább, ivartalanítva.

Az is fontos, hogy a csivava mennyire jól nevelt és jól szocializált.

2017. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Kettőn álla vásár...ha te kutyasuliba viszed, és jól szociált lesz a kutyád, a csivavának is szüksége lesz a nevelésre. Mindkét kutyának ismernie kell a szabályokat.
2017. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két ivaros kan kutyám van, nem kaptak még össze soha. Ettől függetlenül javaslom, mivel nem fogsz tenyészteni, ezért ivartalanítsd a kutyádat, illetve mindenképp járj vele kutyasuliba, egy ilyen fajtánál rendkívül ajánlott.
2017. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoskodni akarok, de van bármi fogalmad az ilyen típusú kutyákról, mint pl. egy amstaff?

Nem derül ki hány éves vagy, de nyilván még gyerek. Meg tudnál birkózni egy ilyen karakán fajta nevelésével? Aligha hiszem, nem valóak gyereknek... Nekem felnőttként, nem kevés kutyás tapasztalattal (ráadásul olyan kutyák után, mint amerikai bulldog, bordeaux-i dog) is fejtörést okoz olykor.

Tudnád biztosítani neki azt a rengeteg mozgást, amit igényel? A séta édes kevés, mondhatni nekik semmi, kutyás sportra lesz szükségetek.

Tessék ezt alaposan átgondolni, és nem azért választani ezt a fajtát, mert néhány idióta miatt divatkutyák lettek a bull típusúak. Olvass róluk sokat, nézz videókat, nem mellesleg anyukád ugyanígy ismerkedjen a fajtával, mielőtt rábólint.

2017. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb kérdés, hogy a csivava mennyire van nevelve, szocializálva. És a későbbiekben anyukád együttműködő lenne a 2 kutya nevelésében, vagy a csivire mindent ráhagyna, és "neveld meg a kutyádat" lenne.

Mert akkor sok jóra ne számíts.

Másik: mennyi idős vagy, van-e tapasztalatod kutyákkal, neveléssel? Mennyire lennék következetes, mennyi időt tudnál rászánni a kutyára? Ha kell, fizikailag is meg tudnád fékezni???


Önmagában az ivartalanítás semmit nem jelent (4 évesen ivartalaníttattam a pitem). Csak a műtét miatt nem fog semmi változni. Nevelni kell, szigorúan, és lemozgatni.

2017. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik. Sharpei és tacskó, egyik sem könnyű eset. Ivartalanítva vannak és nevelve, így sosem volt gond.
2017. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 My János 1926 ***** válasza:
Ne vegyél amstaffot bármennyire szelíd meg játékos a játék hevében átvált gyilkológéppé és kinyírja a csivavát főleg ha kan.
2021. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!