Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegedtetek már meg kutyától,...

Betegedtetek már meg kutyától, illetve ismertek ilyen embert? Szerintetek okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Barátnőm olvasott egy cikket, hogy sok baktérium van a mancsukon, és nem jó egy ágyba aludni a kutyával. Nekem egy pincsim van, és panelben élek vele. Nem alhat mellettem, de mivel panelkutya és nem csak a konyhába van zárva 0-24-ben, így nyilván szokott az ágyamban is feküdni.


Mostanság sokszor hígabb a székletem az elmúlt hónapokban, voltam weber féle székletvizsgálaton, semmit nem mutatott ki, így megúsztam a gyomor tükrözést is hál istennek. Voltam vérvételen is, az is mondhatni hibátlan lett.


Amikor barátnőm nálam tartózkodik, akkor néha neki is hígabb a széklete, de rá nem jellemzőek ezek a tünetek, nálam ez sokkal gyakoribb. Meg ilyen furán érzem magam, gyengének és rengetegszer fáradt vagyok, 8 óra alvás után is mosott szar. De eddig nem mutattak ki a vizsgálatok semmit, pedig sokminden volt már, ideje már bele is fáradtam tényleg annyi orvosnál jártam...


Már kutyára kezdem fogni, ő is sokat alszik de szerintem csak azért mert unatkozik, betegség nyoma nem látszik rajta, eleven amikor leviszem az udvarra.


Én már nem tudom mit higgyek, mire gondoljak

2


2017. okt. 10. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyet. Ápolt, rendesen gondozott kutyától nehéz elkapni bármit, inkább a többi embertől fogsz valamit elkapni. A kutya persze, hogy sokat alszik, ez náluk normális.
2017. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, pedig dolgoztam mentett kutyákkal is. Akkor volt, hogy féreghajtót kaptam az orvostól, de nem bizonyultam fertőzöttnek.
2017. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés olyan betegség van, ami állatról emberre terjed. Nem tartom valószínűnek, hogy a kutya miatt van.
2017. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem a kutyától megy a hasad, hanem azoktól a szaroktól amit eszel és amit a barátnőddel közösen esztek.

Normális, tartósítószer nélküli, egészséges, rendszeres evés, probiotikumok (pl. kaukázusi kefir) rostok, vitaminok és ásványok, akkor biztos nem fogtok fosni és kornyadozni.

2017. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4-es válaszolóval.

Esetleg a csapvízre gondolok , azt isszátok nálatok?

2017. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csapvíz, mosogatószer, tisztítószerek maradéka a tárgyakon - ezekre gondolnék először. Kézmosás, miután bemész a lakásba: a lift gombja, a korlát, mind-mind tele lehet mindenféle kórokozóval. Na meg persze a kaja, amit eszel.
2017. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
12 evig aludtam egy agyban a kutyammal, egeszen a kezdetektol - s o egy "talalt" kutyus, igy szinte semmit nem tudtam rola. Soha semmit nem kaptam el tole, pedig az elso evekben kemenyen megkuzdottunk a rogzult szokasaival, mint pl hogy hontalan kutyakent mindent felzabalt az utcan, a cigarettacsikkektol az uzsonnamaradekos alufoliagombocig.. aztan otthon jol kihanyta az egeszet..
2017. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A többiekkel vagyok, annyi piszok és ártó anyag van körülöttünk, az ételeinkben, hogy pont nem a kutyára gondolnék, max. ha valaki kicsit sem ügyel a kutya egészségére s higiéniájára.
2017. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális higiénia mellett semmi bajod nem lesz a kutyától. Moss gyakrabban kezet, rendes ételeket egyél, szedj vitaminokat, sportolj. Akár a kutyával együtt, neki is jót fog tenni tespedés helyett.
2017. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

esetleg nem vagy laktózérzékeny?

kiskoromban én sem voltam, de a kor előrehaladtával egyre inkább fosok/hígabb a székletem ha tejet,túrót stbt eszek

2017. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!