Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szerettem a kutyákat mi...

Kiara1555 kérdése:

Nem szerettem a kutyákat mi baj van ezzel?

Figyelt kérdés
nem tudom mikor ezt mondom mindenki úgy néz rám mint egy gyilkosra. most akor pl:én szerettem a csirkéket mások meg a húslevesbbe szerettik és most akor gyülöljem az ilettöt mert ö nem úgy szeretti ahogy én. egyépként én a nyugodt állatokat szerettem mert a kutyák mindig fel van pörögve és akor játékból akorát harap a kezedre hogy el kezd vérezni meg mikor az öledbe ugrik egy labradorvagy más nagy testü kutya fajta és nem kapsz levegöt és ha valaki irná én a kis testü kutyákat sem birom nagyon agresszivak én már találkozztam olyanal aki azt mondta hogy szelid a kutyája meg simogattam véletlenül hozzá értem az orrához és egy jó nagyot bele harapot a kezembe én meg reflexböl akorát csaptam a kutya fejére hogy nyüszittet egész nap nem sajnáltam uttána mert meg érdemelte azt amit kapott tölem remélem legalább néhányan meg értik azt amit irtam (elnézést a helyesirásért).
2017. okt. 12. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
megfájdult a fejem ettől a fertelemtől amit ide hánytál. már bocsi. Igazából az senkit sem érdekel hogy szereted-e őket vagy sem de az hogy fejbe csapsz egy kutyát mert az megharapott amiért a magán szférájában matattál nagy pofátlanság. Ha az én kutyámmal játszottad volna el ezt olyan tockost lecsaptam volna neked hogy itt-ott szeded össze magad. Pár neveletlen kutya után elítélni az egész fajt meg merő hülyeség, de ha nem szereted őket ez van. Nem lehetünk egyformák.
2017. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%

Má' bocsi, de ez inkább fezbúkra való.


Egyébként mindenkinek szívügye, hogy mit szeret és mit nem.

2017. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
en meg borzalmassann úttálóm a rosz hejesirokkat és a kittalált kérrdéseket.
2017. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy még a helyesírási kéziszótárat sem szereted! ;)
2017. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én sem szeretem a kutyákat, inkább macskás vagyok. De ez még nem jogosít fel arra, hogy egy darab szarként bánj velük. Aztán meg meg a csodálkozás, hogy agresszíven reagál a szerencsétlen.
2017. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez a helyesírási szint nem a mobil miatti ékezet gondok, vagy a gyors írás miatt van.

Javaslom, hogy először járd ki legalább az általános iskolát és legalább minimális szinten tanulj meg írni, mielőtt ilyen monológokba kezdenél. És hidd el, a tanulás mellé némi értelmet is kapsz.

2017. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy te a magyar helyesírás szabályait sem szereted...


Amúgy ez a magánügyed, senkit nem érdekel, csak hülyeség emiatt utálni az összes kutyát. Kb mintha megcsalna egy pasi, mire te kijelented, hogy utálod a férfiakat.

2017. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Na jó, jó....de hol van a talicska?
2017. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

En sem kifejezetten vagyok oda a kutyakert, a sors megis ugy hozta, hogy egyutt elek mar 2 eve egy kutyaval. Ot persze szeretem, de ha mar kutya, nekem akkor golden retriever vagy bernathegyi kellene. A mopszoktol meg a mindenfele bulldogoktol kiver a viz.

De sokkal jobban tudok azonosulni a cicakkal

2017. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Olvasd el a kismillió kérdést ami erről szól ezen az oldalon. Kb hetente van egy ilyen elmeroggyant és láss csodát mind hasonló szellemi kapacitással bír.
2017. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!