Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű,5 kilós kutyának...

Kistestű,5 kilós kutyának melyik Josera tápot vegyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék Happy Dogról váltani, ez a táp szimpatikus, de nem tudom a krokettek méretét. Láttam, hogy van kimondottan kistestűeknek készült tápjuk is (Miniwell/Mini Deluxe) de túl aprót se akarok, ami kb ilyen hörcsög méret (Brit Care tápnál tapasztaltam ezt pl) mert azt csak nyeli mint kacsa a nokedlit. Persze, egy 2-3 kilós kutyának szuper, de nekünk talán egy picit nagyobb kéne (legalábbis szerintem)


Közepes mozgásigényű, de aktív, mozgékony kutya, napi 2-3 órát intenzíven mozgunk. Utána viszont kb végalussza a napot. 8 éves, ivartalan.


Szóval érdekelne Ti melyiket vennétek neki :) tapasztalatokat is szívesen olvasnék


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. okt. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van kép a tápszemekről, de mivel nincs mellétéve valami, (érme, vonalzó, bármi) nem sokra megyünk vele.

De szerintem ez nem nagyon picike szemű táp.

2017. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Mini tápjaik biztos megfelelőek neki, sajnos méretet nem tudok mondani. Amiről tudom még, hogy viszonylag kisszemű az a Lamb & rice, illetve a Balance, de ugyebár ez nektek nem jó (idős, elhízott vagy kis mozgásigényű kutyáknak való) A High Energy is nagyjából egy méret ezekkel, de az kimondottan sport- és munkakutyáknak lett kifejlesztve. A többi felnőtt tápjuk már nagyobb szemű elvileg.
2017. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lara- válasza:

Szia!

Elég ritka, hogy a gyártók kiírják a szemcse méretét. Pontos méretet a Josera oldalán sem írnak, csak ezt:

Extra apró szemcseméret: Josera Mini Best, Miniwell, Family Plus

Extra nagy szemcseméret: Josera Large Breed


Aktív kutyáknak: Josra Active (bár ha jól tudom csak 20kg-os van belőle). Az Active Nature tápot szerintem nézd meg. Van belőle kicsi kiszerelés is.

De a katalógusban elég részletesen benne van, hogy melyiket milyen kutyának ajánlják: [link]

2017. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is az Active Nature a legszimpatikusabb, de hiába ha nem tudja normálisan megenni :( akkor ezek szerint marad a Miniwell és a Mini Deluxe, illetve a Lamb & rice
2017. okt. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!