Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek körülbelül mennyi...

Szerintetek körülbelül mennyi idő alatt fog elterjedni a Tamaskan kutyafajta?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla, hogy hiába hasonlít a farkasra, békés természetű, mert nem vontak be farkasokat a tenyésztésükbe, ami azt jelenti, hogy számomra álomkutya lenne, de még nagyon kevés van belőle, ezért nagyon nehéz hozzájutni és nagyon drága :(

2017. okt. 15. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Tudtommal sem az AKC, sem az FCI nem fogadja el, illetve jelenleg kb. 600 egyed él belőlük világszerte, és kevesen is tenyésztik, szóval nem hiszem, hogy mostanában sokat fogsz itt látni belőlük, szerintem külföldön is csak a gazdagabbak engedhetik meg maguknak.
2017. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha elég sok pénzed van, vagy lesz a jövőben, és szerzel elég tudást, ami a tenyésztéshez kell, emellett a fajta szerelmese vagy, akár lehetnél tenyésztő is.
2017. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi barom van ebben az országban szerintem hetente feljelentene valaki, hogy illegálisan farkast tartasz. Egyébként nem ismertem a fajtát, valóban nagyon szép.
2017. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagyon latom esèlyèt, hogy nàlunk elterjedjen. A saarloosi farkaskutya ès a csehszlovàk farkaskutya sem futott be, pedig ők is hasonlò kinèzetűek. Ha ilyen kutyàt szeretnèl azt külföldről kell beszerezned. Esetleg nèzegesd a menhelyek honlapjait husky/malamut keverèkekből vannak olyanok, amik farkasabb szerűek.
2017. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol tudom husky, malamut, és a németjuhász(gondolom az ordas színváltozat) keverésével tenyésztették ki. Hajrá!
2019. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!