Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a halálát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap meghalt a szeretett kiskutyám. Borda törést szenvedett majd a bordája át szúrta a tüdejét és rá 1-2órára a kórházba megfulladt. Egyszerűen nem bírom feldolgozni csak arra gondolok hogy ez az én hibám ez nem történt volna meg ha otthon maradok es figyelek rá. Arra is állandóan gondolok, hogy mennyit szenvedhetett. Az orvos azt mondta sokkos állapotba volt nem volt magánál így annyira nem érezte mi zajlik benne. Szerintetek szenvedett amikor megfulladt? vagy tényleg lehetséges, hogy olyan sokkban volt,hogy fel sem fogta hogy már nem kap levegőt és csak “elaludt”?Még csak 3éves volt és egyszerűen gyötör a hiánya meg az hogy bele gondolok mennyit szenvedhetett..Mennyi idő kell ahoz,hogy ez a fájdalom csillapodjon?köszönöm a válaszotokat előre is

2017. okt. 15. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd! Biztos nem könnyű ezt tapasztalatból is tudom neked mondani! 3 éves fiatal kaumat láttam elpusztulni hosszas betegséggel a háta mögött.

(Sajnos nekem tegnap hajnalba ment el édesapám, 65 volt.

Majdnem a kezem közt.. elvitte a mentő, ott jobban lett de elment. :(( nekem ezen kell túltenni magam most, napközbe is rám tör a sírás, nagyon nehéz :(

2017. okt. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz folyton otthon egy kiskutya miatt. Nem a te hibád volt. Balesetek vannak ez van, szomorú. Idővel el fog múlni, de ha nem vegyél egy másik kutyust.
2017. okt. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz...Fogadd részvétem.

Imádott német juhászom 10 éve ment el, a mai napig fáj, ha rá gondolok. Két hónapja ment el másik imádottam, családtag volt. Nagyon hiányzik, mindig arra tudok gondolni, hogy nem tettem meg érte mindent , amit csak lehetett volna. 3 orvos látta, egyik sem tudott vele mit kezdeni, el kellett altatni. Azt hiszem sosem bocsátom meg magamnak, hogy bele mentem.

De téged az nem vigasztal, hogy másnak is fáj, gondolj rá szeretettel amennyit tudsz, gyújts neki gyertyát, ha eszedbe jut, tedd ki a fotóját, beszélgess vele..aztán majd az idő segít. És ne szégyeld, ha sírsz.

2017. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!Nagyon jól esett tőletek ez a pár sor.Nagyon hiányzik de tudom hogy jó helyen van és már nem fáj neki semmi.Első és utolsó kommentelő kitartást kívánok nektek!<3 Hisz mindig azoknak fáj a legjobban akik itt maradnak! Ők már jó helyen vannak!
2017. okt. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!