Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador tartható kint télen?...

Labrador tartható kint télen? Ha eddig is úgy volt tartva, ugye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 14:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Rövid a szőre, gazdiközpontú. Nem hal meg, de nem jó neki. Miért nem mehet be a házba...?
2017. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

Akkor eddig is rosszul volt tartva, rövid szőrű kutyáknak nem jó kint télen.


Egy barátnőméknek van labijuk meg berni pásztoruk, télen a zárt teraszon vannak fekhelyükön szalma van, de oda nem fúj be a szél,bár fűtés nincs,de kb 18-20 fok télen is van ott. Egymásba bújva alszanak. Így nem gáz. Bár ők még nagyobb hidegekben beengedik az előszobába őket.


De simán egy kutyaólba egy labi fázik kint.

2017. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

A házba nem jöhet be. :/

Kint születtek amúgy, már 7 hónapos, végig kint volt. Milyen helyet csinaljak neki kint?

2017. okt. 15. 14:57
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

2-es. Azért az nem semmi hogy nincs fűtés a kutyákra de 18-20C° van nekik! Ez hogy még is?? Én télen ha fűtök konvektorral örülök ha van 20-22C°, és fűtök! Jelenleg néha felcsapatom és most van 22 fok a szobámba, télen egy fűtetlen helyen?? Nem értem..


Más dolog! A szomszéd kertlábasunk (már több 10 éve meghalt) legkevesebb 6-10 labradorja volt, mind kint aludt télen, házuk nem volt, a hideg földön.

Ezt csak azért mondom hogy nem jó még a hosszú szőrű kutyának se a nyílt és hideg hely, de túlélik, szívósak.

Viszont idővel súlyos ízületi bajaik lesznek ill vizelési problémák, magyarul kell egy védett hely minden állatnak kintre.

2017. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, ajándékozd, vagy add el!

Nem való nektek kutya, nincs hozzá sem ismeretetek, sem lelketek.

2017. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Dehogy adom!!!!
2017. okt. 15. 15:23
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Oké, hogy a házba nem mehet be, de az volt a kérdésem hogy miért? Miért nem mehet be? Komolyan kíváncsi vagyok, ez nem kötekedés. Érdekel, ha már egy ennyire gazdi központú, rövid szőrű kutya mellett döntöttetek akinek szinte lételeme hogy minden pillanatban a gazdi mellett lehessen akkor miért akkora tragédia ha ezt megadjátok neki. Pár nap alatt szobatiszta lenne, szobakennelbe szoktatva esélye sem lenne rombolni bent.
2017. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%
Persze,hogy tartható.Én sem engednék be soha kutyát a lakásba,pedig szeretem a kutyákat.Állatnak kinn van a helye,na jó cicus azért bejöhet,de a macska az más.
2017. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, olyannak meg nem kell állat aki nem szereti. :)
2017. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem fogom soha megérteni.

Idejön valaki és megkérdezi, tartható-e kint egy kutyafajta. Mi megírjuk neki, hogy nem való neki a kinti tartást - vagy engedje be és legyen kinti-benti vagy adja megfelelő gazdához.

Erre jön a válasz, hogy dehogy adom, és a házba akkor sem jöhet be.

1. Miért kérdezi akkor, ha a válaszokat és a kutyája igényeit semmibe veszi? Mi értelme volt a kérdést feltennie?

2. Miért nem olyan kutyát tart valaki, aki csak az udvaron akarja tartani, amelyiknek megfelelő a kinti tartás?


Kérdező, erre tudnál válaszolni? Komolyan nem értem, mi volt a célod a kérdéssel? És miért nem kutyavásárlás előtt tájékozódj a leendő kutya igényeiről, és annak megfelelően választasz kutyát, hogy hol, hogyan akarod tartani?

2017. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!