Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni ha jon szembe...

Mit kell tenni ha jon szembe egy kutyus?

Figyelt kérdés
Mondjuk setalok es jon szembe egy kutya aki csak siman setal. De mivan akkor ha ugat es en megilyedek?
2017. okt. 18. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Semmi, sétálj tovább, de figyeld szemeid sarkából...


Ugatásnál magad elé kapod hátizsákodat s óvatosan tovább sétálsz és ne szemezzél vele.


Ha neked ront, akkor arcába nyomod a tatyódat és ököllel fejbe nyomod vagy oldalba rúgod, esetleg gázsprayvel lefújod...tiszta-jogos önvédelem.

2017. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zebulon66 ***** válasza:
15%
Jó az előbbi válasz,de keresd meg a gazdát és ne foglalkozz a szép szavakkal.
2017. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj tovább egyenes háttal, változatlan tempóval, ne rezzenj össze, ne támadj, ne hátrálj, ne nézz a szemébe.
2017. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
6%
jobban jársz, ha azonnal nyakon szúrod! Gondolom 2017ben egyértelmű, hogy kés nélkül magyarországon nem megyünk ki az utcára! (Ha sikerül megakadályozni a soros tervet, újra lehet kés nélkül járkálni majd.)
2017. okt. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
megsimized
2017. okt. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy a helyesírásod csak engem iJeszt meg.
2017. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kihúzod magad, nem nézel rá és tovább mész. Lényeg, hogy azt lássa rajtad, hogy nem ijedsz meg tőle, nem szerencsés, ha kikezd veled.

Egyszer sétáltam az utcán és megláttam egy kóbort. Átmentem az utca másik oldalára, egyébként is arra volt dolgom. Hallottam, hogy utánamjött, ott kopogott a körme tőlem fél méterre. Mivel tisztában voltam vele, hogy otthon a kaukázusi nem értékelné, ezért szembe fordultam vele, és erélyesen rászóltam, hogy "Menj haza." Tudomásul vette, és elment, de utólag belegondolva, ha agresszív lett volna nem biztos, hogy értékeli, hogy beleálltam a dologba :D

2017. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevéséből arra lehet következtetni, hogy félsz a kutyáktól. A városi és népesebb falvakban nevelkedett, ember által felnevelt kutyák általában szocializáltak, tehát emberhez szokottak, de mint vadállatok is elsősorban kerülik ill. mint nálánál nagyobbat, tisztelik az embert, különösen, ha az ember magatartása nem sugall számukra veszélyt. Tehát menj tovább, mintha mise történt volna, közömbösen, ha a kutya feléd szimatol, netán a lábadat szagolja. Ne tégy semmilyen számára fenyegető jelzést és ne nézz a szemébe, mert az az állatoknál az agresszió jele. Ne simogasd meg, mert a mozdulatból a kutya veszélyt sejthet és általában idegen kutyát nem simogatunk. Semmi nem fog történni. Ne állja meg, menj tovább magabiztosan.
2017. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!