Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet emberi tusfüdrővel...

Meg lehet emberi tusfüdrővel fürdeni?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy mentett yorki vagyis keverék de teljesen úgy néz ki mint egy fajtatiszta és büdi kutyasampont csak kedden vagy szerdán tudunk venni addig meg fürdethetem emberi tusfüdrővel ez a baba márkájú lenne.
2017. okt. 19. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

A kutyák bőre sokszor érzékenyebb, mint a miénk. Az embereknek gyártott tusfürdő tele van illatanyagokkal és minden féle csuda dologgal. Nem véletlen gyártanak kutyák számára sampont.

Ha nagyon szeretnéd megfürdetni, vagy háziszappannal vagy babáknak való samponnal tedd.

2017. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Ne! Ha nagyon muszáj, akkor maximum Johnson's Baby samponnal mossátok meg. De azt is úgy, hogy minimum 1:20-as aránnyal hígítsátok vízzel! És azzal öblögessétek, masszírozzátok.


Közvetlenül ne kerüljön rá sampon, mert ki fogja szárítani a szőrét és a bőrét, és vakarózni fog utána!


És ha vesztek kutyasampont, akkor se Bobi meg Panzi meg ilyen olcsó fajtákat vegyetek, mert csak kihullik tőle a kutya szőre!

2017. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy a Tescoban lehet kapni ilyen hab szárazsampont (cicának, kutyának és még nyuszinak is van), Petface a neve azt hiszem. Amíg nincs sampon, addig az is nagyon jó.
2017. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ahol lakok itt nincs Tesco csak egy kis ölt CBA meg Coop azért mondtam mert szerdán tudunk bemenni oda ahol vannak ilyenek. Akkor ez a baba márkÁju tusfüdrő nem jó?
2017. okt. 19. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz egy fürdetéstől, nyugodtan használd most, de a jövőre nézve vegyél neki kutyasampont.
2017. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz egy fürdéstől.
2017. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsót miért kellet lepontozni szerintem se lesz baja egy alkalommtol
2017. okt. 19. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy lesz vagy nem. 50-50%. Ja és hozzáteszem, hogy én a Baba tusfürdőtől már elsőre kipattogtam és vakaróztam... akkor szerinted egy kutya, amelyiknek sokkal érzékenyebb a bőre?


De ha már mindenáron Babázni akarsz, akkor _hígítva_!!! 1 literes üvegbe keverj el 1 liter vizet +1 dl tusfürdő, kutyuld össze és azzal öblögesd a kutyát.

2017. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* 1 liter vízhez 10 cl-t
2017. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!