Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Miért csinálja...

Mi baja lehet? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Miért kaparja a kutya az ajtót?

Pár napja kezdte el, este mikor hazaérek teszek veszek eszek stb. És mindig megfelezem vele a vacsimat együtt eszünk ( ő kint én bent) ez így van már jó ideje. Pár napja kaparja az ajtót evés előtt is és után is. Miért csinálhatja?



2017. okt. 20. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt szeretné,hogy foglalkozz vele!
2017. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"este, mikor hazaérek" Ergo egész nap nem vagy otthon, a kutya viszont igen. Magára van hagyva, és igényelné a gazdi társaságát, a foglalkozást, a játékot. Miért nem mehet be hozzád?

És mégis mit jelent az, hogy megfelezed vele a vacsidat?

2017. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Légyszi ne etetsd szarral a kutyádat. Hacsak nem kutyakaját eszel.
2017. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éhes, szeretne még enni.
2017. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Be akar menni, enne még, unatkozik.

1. A kutyát mindennap le kell mozgatni, elvinni sétálni, tanítani és foglalkozni vele.

2. Kutyának való étellel etesd, ne a te vacsiddal, mert az nem tesz jót neki.

2017. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A családban van egy kutya, aki kaparással jelzi, ha be akar jönni. A rokonok gyorsan beengedték, nehogy tovább kaparjon. Most 11 éves, no komment, hogy néz ki az ajtójuk. A saját kutyamat az első kaparás alkalmával leteremtettem, anélkül, h beengedtem volna. Ő már vonítással jelzi, ha akar tőlem valamit. Az előttem szólókhoz csatlakozva egyébként én is a lemozgatást, sok foglalkozást ajánlom, de szerintem egy másodpercig se hagyd az ajtokaparást, ha jót akarsz az ajtódnak :D
2017. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!