Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti befogadott kutyátok...

A ti befogadott kutyátok egészséges vagy beteges?

Figyelt kérdés

Menhelyről, gyepiről, utcáról származó kutyák érdekelnek, lehetőleg keverékek.

Az én kutyám menhelyről van, és elég beteges.

Kíváncsi vagyok az arányokra.


2017. okt. 21. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcai keverékek. Az anyát vemhesen fogadtuk be (kb félidős lehetett és 3-4 éves), 5 kicsi született. 4 kölyök új gazdihoz került. Akit megtartottunk, már 9 éves. Fürge, egészséges, mint a makk. Az ivartalínás és a kötelező oltásokon kívül nem látott dokit. Az anyjának két hónapja volt egy műtétje, jóindulatú daganat nőtt a farka tövében. Előtte semmi baja sem volt, és most is jól van már. Bár rajta már meglátszik a kor. Kicsit lomha, itthon inkább alszik, de napi 2 óra sétát simán bír és igényli is.
2017. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás*

#1 vagyok.

2017. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi. 8 éves, csivava keverék, teljesen egészséges, a bal hátsó lábát leszámítva, ami patellás (patella-ficam, kistestű fajtáknál gyakori sajnos) 8 év alatt nem volt komoly betegsége, orvosnál is csak a rutin dolgok miatt járt (oltás, chip, ivartalanítás stb) Mondjuk 7 évesen volt fogkő-eltávolításon, de ezt nem nevezném betegségnek, a csivavákra és keverékeikre kimondottan jellemző. Szóval a patellát leszámítva makk egészséges.
2017. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcai keverék, teljesen egészséges (rajta kívül volt/van 4 utcai macskánk is, soha semmilyen bajuk nem volt)
2017. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcáról van keverék kutyus elég beteges.Szem problémák,bőr problémák.
2017. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Illatos út, sharpei. Eddig 1 millió körül van, hogy nem vak.
2017. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éves keverék befogadott szuka, az oltásokon és az ivartalanításon kívül sosem járt a rendelőben.
2017. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
(plusz a chip, azt kifelejtettem)
2017. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Három fogadott kutyám volt eddig, egy idős korára csípődiszpláziás lett, egynek emlődaganata volt (de ez már a befogadás pillanatában is megvolt - egyébként pont ő fajtatiszta, papíros volt, másik kettő keverék). A mostani eddig makk egészséges, szép, és sokkal-sokkal jobb és kiegyensúlyozottabb jellemben is, mint az előzőek, ide értve azokat is, amiket nem befogadtam.
2017. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves staffi jellegű menhelyről befogadott kutyám van. Egyelőre nem beteges, nagyon remélem, hogy ez így is marad.
2017. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!