Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a nyakörv? Többi lent.

Jó ez a nyakörv? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy ilyen nyakörvet szeretnék vásárolni a kutyámnak:dog-shop.hu/termek/az-elektromos-lathatatlan-kerites-itrainer-ht-023/ szerintetek jó? Nektek bevállt az ilyen fajta nyakörv a kutyának? Vagy tudtok mást ajánlani ami nem annyira drága?

2017. okt. 21. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve még azbérdekelne hogy az elektromos nyakörv miben különbözik az elektromos láthatatlan kerítéstől es hogy melyik a jobb?
2017. okt. 21. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az e nyakörvet kiképzéshez használják, te nyomod meg a gombot, hogy mikor adjon impulzust a kutyának (személyes véleményem, hogy ezt tényleg csak végszükség esetén használja valaki). Illetve használható pl. süket kutyáknál az olyan termék, aminek van csak rezgő funkciója, ami fájdalmat, kellemetlen érzést nem okoz.


A e kerítésnél pedig nem te adod le a jelet, hanem ha a kutya megközelíti a lefektetett drótot, akkor először hangjelzéssel figyelmeztet, majd ha tovább megy felé, akkor áramütéssel, hogy ne tovább. Kezelhetetlenül szökő kutyáknál végszükség esetén beválhat, ha már minden más lehetőség ki van merítve. De erre is tréningezni kell a kutyát, nem csak ráadni és várni a csodát vele. A termékhez mellékelik ennek leírását is.

2017. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért szeretnék ilyet hogy a kutya a virágoskertbe ne menjen be és hogy a kapun ne menjen ki mivel iker házba lakunk a tulaj nem lakik itt de minden nap olyan 5-6x jön és félek hogy kimenne. Barátom is ilyet vásárolt a kutyájának és neki bevállt
2017. okt. 21. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

A linkelt termékről pedig az a véleményem, hogy nem jó, mert nem vízálló a vevőegység (azaz a nyakörv a kutyán). Tehát esős időben tönkremegy, és dobhatod ki az egészet.

Valamint egy csomó pénz el fog menni elemre, mert ez nem tölthető akkus.

Akkor már inkább ez: [link]

2017. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom rosszat irtam bele a kérdésbe a 20 ezreset akartam volna de most belegondolva inkább ez amit küldtél. Szerintetek vegyek ilyet? Befog válni?
2017. okt. 21. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezeknek a nyakörveknek a használati útmutatójába bele szokták írni, hogy ne legyen a kutyán napi 12 óránál többet. Így is jó?


Egyébként azért, mert az egy ponton nyomás tönkreteszi a bőrt.

2017. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze azzal én is tisztába vagyok hogy 12 óránál ne legyen rajta többet. Nekem egy tacskóm van neki jó lenne ez a nyakörv? Nem lenne neki túl erős?
2017. okt. 21. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy az erősség állítható ezeken a nyakörveken.
2017. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!