Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le?

Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
A mentett kutyám szétszedi a matracot, rugóig rágta és kaparta már, illetve folyamatosan lepisili. Nekem nincs pénzem minden nap venni egy újat, a szobámon kivül pedig máshova nem tudom elzárni, mert a házban van egy másik kutya akivel nem jönnek ki. Hallottam hogy másik ketrecbe zárják amig haza nem érnek, nekem nincs szívem ehhez, de bosszant is a viselkedése.. Valaki tud segíteni ebben?
2017. okt. 21. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig szobakennel lesz a megoldás.

Emellett sokkal több fárasztás, futtatás, séta, mozgás szükséges.

2017. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmész, mozgasd le alaposan, hogy már csak aludni legyen kedve! Illetve adj neki valami jó kis rágókát, amit az ág helyett rághat (pl füstölt csülköt, marhagégét).


A szobakennel pedig igenis jó, na persze ha megfelelő méretű. A kutya megtanulja, hogy amíg ott van, az azt jelenti, hogy nyugi van, illetve csak alszik majd benne ha hozzászokik. Nem azonnal be kell zárni és ott hagyni, hanem fokozatosan hozzá szoktatni. Úgy nem fog sírni. De ha neked "nincs szíved", akkor vegyél még pár matracot...

2017. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!