Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három oltás után ki lehet már...

Három oltás után ki lehet már vinni rövid időre a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Nyolc hetes westie, három oltása van, lakásban tartjuk, szóval ha csak a nagydolog erejéig leviszem, nem lesz baja?
2010. máj. 29. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogy lesz:)

a friss levegő amúgy sem árt neki:Ö

2010. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Akiteki ***** válasza:

Hosszabbra is!

Hogy lehet 8 hetesen 3 oltása???

2010. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is úgy rémlik, hogy 8 hetesen van már kb. 3 oltása, úgyhogy ezzel nincs gond.


Nekünk semmiképp se javasolta az orvos, hogy levigyük... Viszont így elég nagy rá az esély, hogy antiszociális lesz. Úgyhogy sztem nyugodtan vigyétek le, de csak kézben, a földre ne tegyétek le.


Amúgy jó lenne, ha tudnátok lakáson belül szervezni mellé egy másik oltott kiskutyát. (Ismerős, szomszéd kutyája stb.)

2010. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát háromféle cimke van beragasztva az oltásijába. Egyik alkalommal kettőt is kapott, de nem tudom mik ezek, az egyik az biztos hogy kombinált.
2010. máj. 29. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Jaaa, most olvasom, hogy a nagydolog erejéig, az nehézkés lenne kézben :D


Szerintem ilyen kicsin nem gond még, ha a lakásban kakil :D

2010. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A harmadik oltást 10 hetesen kapja majd meg!:)Utána vigyed csak le!
2010. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyolc hetesen max 2 oltáson lehet szerintem túl a kutya Egyik a parvo elleni a másik a kombinált.

A féreghajtót is be szokták ragasztani lehet, hogy az a harmadik matrica. Az én állatorvosom elmondta hogy mikortól lehet kivinni a kutyát, talán hívd fel miatta.

Szerintem a második kombinált oltást mindenképpen érdeme s megvárni és az oltás után is legalább 5 napot.

2010. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

Csak az a baj, hogy mindig a szőnyegre csinál, soha még véletlenül sem a kőre. :D

2010. máj. 29. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy havanese-em van, tegnap volt 12 hetes. 8 hetesen hoztuk el, akkor volt 2 oltása (6 hetesen és mielőtt elhoztuk akkor kapott), most szerdán voltunk a 4. oltásán és azt mondta a doki, hogy csak jövő hét végén vihetem ki, de akkor kötelező (szocializáció miatt). Már nagyon várom, hogy szobatiszta legyen teljesen.


Én azért várom ki azt az időt amit a doki javasol, mert anyukám azzal ijesztget h kiskoromban volt egy németjuhászunk, aki azért pusztult el, mert nem volt még meg minden oltása amikor először kivittük és elkapott vmit. Ne haragudj, nem akarlak megijeszteni, de szerintem jobb az óvatosság.


Ha tudjátok, szedjétek fel a szőnyeget, ha padlószőnyeg van akkor oda ne engedd be, csak a köves részre addig amíg ki nem tudod vinni.

2010. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22:07-es vok. A hordozójában és az ölemben már vittem ki egy párszor, de letenni nem mertem. Szóval szerintem nagy dolgát végezni ne vidd még ki, de ahogy már előbb írták ölben nyugodtan, nem árt a levegő, meg a kinti illatok stb :)
2010. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!