Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya egy emberhez kötődik...

Egy kutya egy emberhez kötődik jobban akkor is ha nem eggygazdás?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha csak ő ad neki enni ő sétáltatja ő neveli fel akkor valamilyen szinten jobban fogja szeretni a kutya őt mint mondjuk a többi családtagot

2017. okt. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha többen etetik és f foglalkoznak vele akkor is kiválaszt egy valakit aki a falkavezėr szerepet tölti be, akire a legjobban hallgat.
2017. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutyám engem imád a legjobban, első szóra ugrik bármelyik parancsomra, pedig tudja hogy apám a főnök.
2017. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Lehet valaki a család feje, attól még nem biztos, hogy ő a falka vezér.

Évekkel ezelőtt apám beleszerelmesedett egy kék szemű husky keverékbe. Foglalkozott ő vele, de nem sűrűn nevelte, nem sétáltatta. Én csináltam ezeket. Anyám volt, aki enni adott neki. A kutya engem szeretett a legjobban.

Amikor elment, anyám hozott egy bagle keveréket. Csak úgy megtetszett neki. Szereti a kutyát, eteti, a kutya is szereti őt, de igazából húgom kutyája lett. Feltétel nélkül tiszteli a kutya. Apámra sokszor még morog is.

2017. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!