Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergi tartása lakásban?

Leonbergi tartása lakásban?

Figyelt kérdés

Leonbergit szeretnék tartani. Alaposan utána jártam , tökéletes fajta lenne számomra de egyvalami aggaszt..

Kinti -benti kutyakent szeretném tartani , de félek a szőre hullasatol...mivel unoka hugomnak is Leonbergieji vannak pontosan tudom milyen sok szort hullat de nem tudom hogy ezt a nagy mennyiségű szőrt el tudnam e viselni...ti így választanátok a leonbergit? Kinti benti tartással vagy szerintetek is sok a kutyaszor és inkább válasszak egy másik fajtát? 😕


2017. okt. 22. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk német juhászom van, de attól ugyan úgy vedlik. Kicsi korában bent volt velünk, és akkor ment ki mikor akart.Így telt el 1,5 évünk mire megelégeltem a kutyaszőrt.Borzalom, nem tudom más hogy bírja.Viszont, az előszobába azóta is bejöhet, oda korlátoztam, és szépen megszokta, így ha nagy hideg lesz mint tavaly ugyan úgy bejöhet, most míg nincs annyira rossz idő kint van, és csak reggel este engedem be egy kicsit, hogy velünk legyen. Szerintem kölyök korban kell hogy bent legyen a gazdival, és hogy megtanuljon bent viselkedni.
2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!