Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Csütörtök éjszaka elkezdett hányni. Először a vacsorát, majd sárga habosat. Pénteken nem evett egész nap és továbbra is sárga habosat hányt, valamint hasmenése is lett. Szombat reggel elvittem az állatorvoshoz. A hányás addigra már megszűnt, a kaki viszont esetenként véres volt. Az állatorvos csinált 2 tesztet (az egyik parvo, a másikra nem emlékszem), mind a kettő negatív volt. Kapott 2 injekciót és azt a tanácsot kaptuk, hogy diétáztassuk, valamint vitaminkészítményt kap napi 2x. Ma továbbra is megy a kutya hasa, nem fogadja el az ételt, alig iszik, csak fekszik egész nap. Nagyon aggódom, ezért felhívtam az állatorvost. Annyit mondott, hogy holnap reggel megvizsgálja a kutyát, vagy ha úgy látom, akkor vigyem el Budapestre valamelyik éjjel-nappal nyitva tartó orvosi rendelőbe.

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Rettenetesen aggódom a kutyáért. Elvigyem az állatkórházba? Vagy elég, ha holnap reggel elmegyünk az állatorvoshoz?


2017. okt. 22. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp elvinném egy állatorvoshoz még ma este. Lehet, hogy ha holnap vinnéd el, még az is rendben lenne, de nem kockáztatnék. Remélem rendben lesz a kutyus!
2017. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha van lehetőséged elvinni állatkórházba, akkor én a helyedben nem várnám meg a reggelt.

Csak ne a Lehel útra vidd, elég sok rosszat hallottam róluk mostanában!

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Szerintem minnél hamarabb menjetek el egy állatorvoshoz én a Szent Bernát Kispesti Állatorvosi Rendelőt ajánlom,csupán biztonságból menjtek el vele!Remélem nem lesz nagyobb baja,jobbulást neki:)
2017. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Szent István Egyetemen is van állatkórház ott meg tudják röntgenezni stb..jól felszerelt.. lehet valami éleset nyelt le-csont???-... az enyém is ha megy a hasa van hogy nem iszik, volt már hogy másfél napig..de az valami banális dolog volt. Ha nem hány és nem f..sik túl sokat talán reggelig ellesz. Ezt innen messziről nem szívesen írom látatlanban..azért.
2017. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A Szent István Egyetemen 300000 forintnál kezdődik, csak, hogy bemehess.. Nem tudom mi a gond a Lehel úti kórházzal, ott fele annyiba kerül az ügyeleti díj, és minket legalábbis korrektül elláttak...

Kérdező, te látod a kutya állapotát, viszont ha a víz sem marad meg benne, akkor gond van.

2017. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis, harmincezer forintnál kezdődik az ügyeleti díj....
2017. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg ha vészhelyzetnek érzed.

Az egyetemet én se ajánlom éjszaka, tényleg csak harminc rugó hogy bemehess a rendelőbe! Abszurd!!!!

2017. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre vidd, ahol tudnak röntgenezni!

Anyósom kutyájának is ezek voltak a tünetei, egy lenyelt csont akadt meg a belében.

Szegényt a sok töketlen, nemtörődöm vidéki állatorvos miatt vagy egy hétig cipelték, a végén már infúzióra kötötték, de szerencsére túlélte.

Ha nem tudod az ügyeletet elintézni, akkor reggel az első dolgod legyen, de tényleg kórházba vidd, ahol rendesen meg is nézik!

2017. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy nem Szent István egyetem, hanem Állatorvostudományi egyetem. De ott 30ezer ha átleped a küszöböt és még semmit nem csinaltak vele. Ezenk kívűl 0-24es a Lehel úti és a Ráday Gedenon
2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!