Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy stafford kutyam még...

Van egy stafford kutyam még csak 3 hónapos. Hogy tudom el érni hogy ne feljen semmitol/senkitől és par edzés tipp?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen mindenhez hozzá kell szoktatnod amitől úgy gondolod hogy félhet. Ha ez magadtól nem megy akkor vidd kutyaiskolába, a szocializáció miatt amúgy sem fog ártani.
2017. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hany óra hosszát vigyem setáltatni?
2017. okt. 23. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Sétáltasd sokat, ismertesd meg minél több dologgal (idegen emberek, állatok, járművek stb). Edzeni pedig 1 éves kora után lehet.
2017. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sétálni akkor vidd, amikor megvannak az oltásai. Addig vidd, amíg jól esik neki, ha látod, hogy lemaradozik, folyton lefekszik/leül, akkor túl sok neki. Póráz nélkül vidd (olyan helyeken, ahol ez nem veszélyes), így látod, hogy magától mennyit bír.
2017. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Be van oltva van neki kis könyvei is .Én is későbbiekben gondoltam az edzesre
2017. okt. 23. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd kutyasuliba.
2017. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

Nem egyszerű! :D

Sokat kell vele foglalkozni, és időt is igényel!


Mondjuk próbálj 2 emberrel menni (egyik te)

Úgy könnyebb

2017. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!