Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon öreg, hosszú szőrű...

Linnax kérdése:

Nagyon öreg, hosszú szőrű tacskó, egyetlen szemfoga van, SÜKET, egy szemmel lát - mivel tudnám szórakoztatni vagy játékot adni (venni) neki? Néha még üget kicsit, de általában lassan, nehezen mozog. Ötletem sincs, mivel kedveskedhetnék neki. Tippek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Puha jutalomfalatot vehetsz neki.


De egy idős kutyának a legjobb ha hagyod pihenni.

Nekem 15 éves a kutyám,puha aprószemű jutit szoktam neki venni. De mivel nem volt játékos soha,mert 1.5 évesen került hozzám. Szóval neki a kedveskedés a juti és sok sok simi.

2017. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban lehet kapni olyan jàtèkot, amibe nedves kutyatàpot lehet tömködni ès a kutyusnak kell kiküzdebie belőle a kajàt. Szerintem annak örülne :)
2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is nagyon öreg már, neki is alig van foga, de mondjuk a szárított malacfület nagyon szereti, szépen elnyammog rajta. Lehet kísérletezgetni mindenféle puhább finomsággal. Egyébként meg simogatni, kefélgetni lehet, ha azt szereti. De ha csak pihenni akar, akkor hagyni kell, legfeljebb leülsz mellé, vagy az öledbe veszed, és simogatod.
2017. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. okt. 24. 09:06
 5/6 anonim válasza:
Adhatsz neki spirulina, chlorella algát a kajájába. Sokat segíthet az állapotán.
2020. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy kutya szamara a legnagyobb ajandek a szeretet ha ennyi ifosrn is erzi a szeretetedet es folyamatos torodrsedet akkor nincs szukseg szorakoztatasra


Foleg mar egy ilyen idos nem legjobb allapotu kutyusnal


Sokan alabecsulik egy kutya erzes es gondolatvilagat de egy biztos hogy egy kedves gazfi oszinte szeretete jelenti a legtobbet szamukra


Ha mindenkepp szeretbel valamit adni neki akkot puha kutyakolykoknek valo jutalomfalatot ajanlok


Ha pedig jatek celjabol szeretnel neki venni valamit egy olyan targyra van szuksege amivel nem kell sokat mozognia futnia egyhelyben is tud vele jatszani ragcsalni

2020. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!