Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám rávenni a kutyámat...

Hogy tudnám rávenni a kutyámat, hogy vonyítson?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy alapból nem vonyítós. Esténként néha szokott, de nem fogok/tudok klikkerrel lesben állni, hogy elkapjam :D

(amúgy is úgy szeretném, hogy csak parancsra csinálja. Az, hogy esténként néha-néha vonyít az nem baj, de ne csinálja 0-24)


2017. okt. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
miért jó neked az, ha vonyít?
2017. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Játssz le neki mentő/rendőr/tűzoltó szirénát. Tetszés szerint :) Komolyan, az előző kutyám ha meghallotta a szirénázó tűzoltó autót, elkezdett vonyítani.
2017. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es


Épp annyi értelme van, mint a pacsizásnak :D

Nincs különösebb haszna, de menő trükk, fotózásnál nagyon jó képeket/videókat lehet lőni közben (fotózás és videózás a hobbim) és alapból imádom trükkökre tanítani.

Csak nem tudom hogy ennek hogyan álljak neki, azért kérdeztem.


2-es köszönöm, meg fogom próbálni :)

2017. okt. 23. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Ugyan vonyítást nem tudom, hogy kell de az ugatást úgy tudod a legkönyebben ha kikötöd valamihez és elmész 1-1.5 méterre onnan és hívod. Ha hajlamos az ugatásra akkor elég hamar elkezd majd ugatni és akkor jutalmazod. Aztán szépen fokozatosan a hívás helyett parancsszavat használsz és tovább jutalmazod.

Persze ez szép és jó trükk, de ha ezt egyszer megtanítod neki akkor a kutyád egész nap ugatni fog mindenért, hisz már tudja hogy ez egy pozitív dolog amiért jutalom jár. Én biztos nem tanítanám meg az enyémnek de te tudod.

2017. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!