Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ha a kutyám egy héten...

Elég ha a kutyám egy héten egyszer kap Pedigree DentaStixet? Még kölyök.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ugye a fogtisztító tápra gondolsz?

Nekünk yorkink van,most 5 hónapos,és azt mondták 2 naponta adjunk neki:))

2008. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen arra gindolok arra a rudra.
2008. okt. 22. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elég, bár késöbb azzal lesz gond, hogy egyben megeszi :) mondjuk nemtudom milyen kutya, de én a németjuhászomnak vettem egyszer és rágott rajta kettőt, majd lenyelte :)
2008. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ö egy közepes termetű kutya.
2008. okt. 22. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
én is kétnaponta adok nekik.
2008. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fajtától függetlenül: a kutyusnak bőven megfelel egy jó csont is erre a célra!!

Ha olyan ételekkel kedveskedsz neki amin rágódnia is kell, nem csak puha vagy száraztáppal, akkor ezekre a "kutyagumikra" egyáltalán nincs szükséged. Lehet kapni a kutyus fogaira kefét, azt is alkalmazhatod időnként, jó is ha hozzászokik, hogy a szájában nyulkálnak, később állatorvos fogja ugyan ezt tenni. (fogkkő stb.)

Egyébként hangsúlyosan kölyöknek meg pláne nincs rá szüksége!! Ez csak reklám fogás, hogy fogyasszon az eb MÉG EZT IS!!! 5 évvel ezelőtt még se híre se hamva ilyeneknek sem ehhez hasonlóknak és majd minden kutya bőven megvolt nélkülük, akik nem, azokat más problémára lehet visszavezetni.

üdv: kutyakozmetikus

2008. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok!Mi állatorvosi javaslatra használjuk,mert azt mondta h ez előzi meg a fogkő kialakulását!
2008. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én meg a 3.vagyok.én is a fogkő megelőzésére adok.csontot nem merek semmijet.milyen lehetne?(yorkiknak)mindenki mást mond!
2008. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.Nekünk az állatorvos,azt mondta h 1 éves kor alatt semmiképp sem ajánl csontot,és 1 éves fölött sem rajong érte,de ha mindenképp akarunk,akkor olyat adjunk,amire rávan írva h kölyökkutyáknak,illetve junior!:)

+Hozzátette h sok helyen sok mindent ajánlanak,de ő a junior csontokra esküszik:)

2008. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. okt. 23. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!