Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok...

Melyik a kedvenc kutyafajtátok és miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Dobermann

Gyönyörű, okos, értelmes kutya.

2017. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Az ősi fajtákat szeretem a legjobban, ezen belül pedig az akita inu a kedvencem.

Azért, mert nagyon tetszik a független, makacs jellemük, és az összes hülyeségük, emellett pedig küllemre is gyönyörűek. Bevállalni egyelőre nem merném, mert nem vagyok biztos abban, hogy most tudnék-e kezelni egy ilyen kutyát, de egyszer biztosan lesz.

2017. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Vizsla, dobermann, somoyed, Labrador, Szibériai husky
2017. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudok csak egyet írni. Rengeteg fajta tetszik külsőre pl. akita, husky, beagle, de ezek természetük miatt nem kellenének nekem.

Nem sorrendben ezek a fajták a szívem csücskei :

* tacskó : egy igazi egyéniség, egyszerűen imádni való

* cavalier King Charles spániel : 8 kg csupa szeretet és odaadás. Nagyon jól alkalmazkodik szinte bármilyen családba és lesi a gazdi minden kívánságát. Nem mellesleg a bundája gyönyörű, selymes.

* magyar vizsla : gyönyörű, kecses és nagyon okos, ráadásul magyar fajta.

* mudi : mostoha gyerekként bánnak vele sokan, pedig szerintem rendkívül okos, változatos színű, kicsit farkasos beütésű gyönyörű magyar fajta. Nem is beteges, mivel ritka fajta.

2017. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ír szetter: formája karcsú és kecses, mozgékony, gyönyörű rézvörös bunda, okos.
2017. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért pontoztatok le? :D Én sem tudok egy kedvencet írni.

Vizsla, mert jó futó társ.

Dobermann, jó házörző, guardog, gyerekeket szereti. Pótanyu.

Samoyed* kis őrült természete van, tele van szeretettel, olyan mint egy plussállat

Labrador családi kutyus

2017. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert valakinek ez a szórakozása. Engem is lepontoztak pedig megindokoltam miért...
2017. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Agarak. :)

Mindig is tetszettek, gyönyörűek, kecsesek. Volt dolgom a fajtamentéssel, ahol megismertem pár agarat, nagyon jópofák, különlegesek. Ha lesz rá lehetőségem, fogadok is be tőlük. :)

2017. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Uszkár: mert

1./ alergiás vagyok a kutyaszőrre, és az uszkárnak nem hullik és nem jön ki tőle az alergiám

2./ mert nem hullik a szőre és nem kell állandóan takarítani utána (részben összefügg 1-el).

3./ mert okosak

4./ mert kedvesek

5./ mert nem csak kanapé kutyának jók, járunk vele agilityzni is, türelmes fajta, sok oldalú

6./ csak...

2017. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Orosz fekete terrier

Hatalmas kutya, alkalmazkodó, okos, sportra alkalmas.

2017. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!