Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most volt kozmetikusnál a...

Most volt kozmetikusnál a kutyám amiota elhoztam nyalogatja a nemiszervét és leül mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most hoztam el, leül nem hajlando setalni es nyalogatja a p*ncijat. Mitol lehet ez? Maltai selyem.
2017. okt. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet belement neki a szappan és csípi, vagy esetleg belevágott neki. Nézd meg közelről neki, ha nem sebes akkor mosd meg neki sima vízzel.
2017. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus vagyok.


Általában ez akkor szokott előfordulni ha lenyírjuk ott a szőrt,mert furcsa neki,esetleg érzékeny a bőre. Ha több napig csinálja ezt akkor máskor kérd meg a kozmetikust,hogy ne a legkisebb gépfejjel nyírja ki a szőrt,mert érzékeny a kutyusnak. Volt egy vendégem annak kipattogott a kukijanál. De szólt a gazdi következőleg csak ollóval nyírtam rövidebbre,nem géppel. Vannak amelyik kutyus érzékeny a kis gépfejre. Ahogy nálunk vki a borotválástól kipattog vki meg nem.


Néhány kutyánál nagyon rövidre kell nyírni a nemi szerve körül,mert csomós. De amelyiknek nem olyan szőrős max ollóval rövidebbre vágom,de tudom vannak kollégák akik mindig gépeznek. Nem feltétlen baj,mert így tanultunk!!

Gazdinak kell ilyenkor szólni.

Csak van aki rögtön azt hiszi biztos a kozmetikus bele vágott és kozmetikust vált,közben szó sincs bele vágásról.

2017. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Azthiszem csak szokatlan neki es fazik a kis segge :P
2017. okt. 28. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!