Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy féléves 18kg-os kutyának...

Egy féléves 18kg-os kutyának mennyi farhátat lehet adni egy nap?

Figyelt kérdés
valamivel kiakarom egészíteni a tápot mert túl gyorsan nyúlik és már látszik kicsit a bordája pedig acanát adok neki már kapja a felxivetet is mert fájnak a lábai a doki szerint a túl gyors növés miatt és mondta hogy jó lenne felszednie magára egy kicsit csak hát mindig lemozogja és húsra gondoltam amúgy boxerről van szó!
2010. máj. 30. 10:25
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Hústól még gyorsabban nő, tömény fehérje.

A farhát meg nem hús, csak csont. Még soványabb lesz tőle.

Keress inkább olyan tápot, amiben kevesebb a fehérje és több a zsír.

2010. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RastaMama ***** válasza:

Én sem adnék neki farhátat, még több fehérje és Ca menne bele, mint eddig. És hát eddig is sokat kapott ezek szerint.

Nekünk is volt ilyen problémánk, nagyon gyorsan nőtt a vizsim. A tápod nagyon jó minőségű, nehogy válts.

Én a helyedben főzeléket adnék neki kiegészítésnek.

A mi dokink is ezt javasolta, és működött. Hízlalni nem hízlal, viszont van benne tápérték, és laktató

2010. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RastaMama ***** válasza:

Utolsó vagyok:

esetleg egyeztess a dokitokkal, hogy átálljatok egy bizonyos mértékben felnőtt tápra. Tehát keverve kapja. Abban kisebb a fehérje-zsír arány, kevésbé fog gyorsan nőni.

2010. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat beszélek a dokival!
2010. jún. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!