Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik prémium táp a legjobb...

Melyik prémium táp a legjobb ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
Eddig a 4 éves angol cocker spánielemet és golden retrieveremet Pedigreevel és Friskiessel etettem, de szeretnék áttérni valami prémium tápra. Szerintetek nem késő? Tudnátok ajánlani legjobb ár/ érték (legjobb összetevők) kutyatápot?
2010. máj. 30. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ha áttérsz, jót is tesz nekik, de az elején keverd a két tápot, és fokozatosan válts át, úgy nem terheli meg annyira a gyomrát és az emésztőrendszerét a váltás.

Ár/érték: ez attól függ, hogy mennyi pénzed van (középkategóriás vagy prémium tápra térnél-e át) illetve érdemes megnézni, hogy hol veszed meg a tápot: állatkereskedésben, vagy tudsz-e neten rendelni... mindig van valahol akció, leértékelés, nincs egy ára a tápoknak.

2010. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az Acana, én is ilyennel etetem a kutyám. A többi táphoz képest nem olyan drága, viszont a minősége a legjobbak között van. 18 kg 14 ezer forint.
2010. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is Acana a legjobb ilyen szempontból, az én kutyám is ezt eszi lassan egy éve!
2010. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Acanát én is nézegettem már, elég meggyőző, szerintem az lesz. Kiszámoltam a testtömegülből, hogy mennyi tápot kellene kapniuk, és a 2 kutyára jött ki napi fél kiló küröl. Ez meglepő, mert olcsóbb tápból havi 25 kiló elment, mondjuk nem méregettem ki, csak teliraktam a táljukat. Tényleg elég a jobb tápolból kevesebb?
2010. máj. 30. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az én kutyámnak napi 300 dkg lenne az adagja de vagy 50-nel még hozzárakok, mert amikor kevesebbet adtam neki, akkor még éhes volt és egyébként is sokat mozgatom.
2010. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a jobb minőségű tápból mindig kevesebb kell, erre figyelj is nagyon a váltásnál, nehogy véletlenül elhízlald őket. És kakálni is kevesebbet fognak, sötétebbet, egészségesebbet.
2010. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!