Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mivé fog változni a jövőben...

Ez mivé fog változni a jövőben? Kivételt tesz majd vele a kutya később is?

Figyelt kérdés
van egy nemrég múlt egy éves tacskókeverék kiskutyánk. ő elég szocializálatlan, és előszeretettel üldöz el minden környékbeli macskát aki au udvarunkra, kertünkre téved, majd megőrül a hajkurászásukért azt hiszem tipikus jelenség. na egy olyan hónapja került hozzánk egy kis macskakölyök. ő valami nagyon nyugis környezetből jöhetett kezdettől nem fújt a kutyára, nem félt tőle, mai napig így van. a kezdeti szabályozás után valahogy a kutyában is sikerült elültetni hogy ne bántsa. most ott tartunk hogy a cica kimondottan vágyik a kutya társaságára mikor jön már be, rögtön birkózza, "játszanak" amit nem is gondoltam volna. kérdésem hogy mi lesz ennek a jövője, ha majd a kandúr megnő és jár el itthonról, a kutyus ugyanúgy meg fogja üldözni, elhajtja, vagy jelent valamit hogy most hogy viselkednek?
2017. okt. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem fogja bántani, de azért nem kéne, hogy elmenjen a macska otthonról. Ha nem megoldható, hogy benti macska legyen, ivartalanítással lehet csökkenteni a kóborlásokat.
2017. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, bármi lehet.

A szomszédban történt az eset, a kutya nem volt macskabarát, de az asszony mégis hozott egy kismacskát és rákényszerítette a kutyát, hogy elviselje (egyébként egy puliról beszélek)még játszottak is szerinte, bár nekem nem igazán tetszett az a játék. A kutya folyton a macska nyakát kapta el és rázogatta, de a macska szó nélkül tűrte, gondoltam én tévedek.

Majd eltelt 3 év, a kutya kinyírta a macskát, addig rázta, meg csapkodta a földhöz, míg eltört a gerince.

2017. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyenek voltak a tacsik de ahogy tudattuk velük hogy már pedig a macska itt lakik semmi gond nem volt. Idegen macska nem jöhetett be tőlük de a miénk igen. A hátránya annyi volt hogy a macska néhány kutya.dolgot eltanult és ha idegen jószág tévedt a házhoz megtámadta.
2017. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!