Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, mi lehet a baj?

Mit tegyek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A kiskutyámnak a szeme(árpája) megdagatt.Mit csináljak?Anyukám aszt mondta hogy ha rosszabodik az

állapotza akkor bevisszük az orvoshoz.Palotapincsi 8 hónapos.


2010. máj. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem árpa lehet, hanem más. Okvetlen orvos!
2010. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál!de azért még várok 1 kicsit és várom a többi választ.
2010. máj. 30. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt is tudsz kérdezni.meg keresgélhetsz is.

2010. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ami a kutyusodnak van nem szem árpa csak onnan tudom mert én kutyámnak is van voltam már vele állatorvosnál, azokra a kutyákra jellemző ez a betegség amelyiknek turcsi az orra de itt többet olvashatsz róla! remélem segítettem: [link]
2010. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Vidd orvoshoz. Nem kell megvárni, hogy még rosszabb legyen.

Az árpa előfordul kutyáknál ugyanúgy mint embernél. Nagyon fájdalmas. Ne hagyd szenvedni, gyógyítsa meg az orvos!

2010. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem egy kifordult könnymirigy véletlenül? Turcsi orrú? Mert akkor valószínűleg az. Minél hamarabb viszed el orvoshoz, és kezded el kenegetni, annál nagyobb az esélye, hogy megússzátok a műtétet. Ne nyugodjatok bele, ha most visszamegy, mert ez tud ki-be járni, de kezelés nélkül a végén kint marad és műtét lesz, ami se nem olcsó, se nem kellemes. Jobb megelőzni.
2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nem ment vissza.De amúgy pici.ÉS a palotapincsiknek általában folyik az orra és igen neki folyik.Amúgy köszönöm válaszokat.
2010. máj. 31. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!