Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok eladó FEHÉR...

Hol találok eladó FEHÉR fajtatiszta Bichon Havanese-t?

Figyelt kérdés
Egy fajtatiszta FEHÉR bichon havanese-t szeretnék aminek a pofija esetleg világos világos barna! ingyen elvihető is érdekel de meg vásárolom max 20 000ft vagy 30 000ft-ért!!
2010. máj. 30. 11:10
 1/6 anonim válasza:

Szerintem tenyésztőtől vegyél, ki tudja, hogy a hirdetéses oldalakon ki milyen kutyust árul.

A tenyésztőtől ingyen nem fogsz tudni venni.

Nem tudom, hogy mennyi az ára egy fajtisztának, én Yorkit fogok kapni(júliusban).

De ha mégis a hirdetés mellett döntesz, nézd meg a képeket, hogy mennyibe kerül, és mi van róluk írva, arra is figyelj, hogy olyan 8-10 hetes korukban lehessen őket elhozni, mert ha azelőtt választották el az anyjától, később felmerülhetnek nem várt problémák, ennek elkerülése végett törzskönyvel vedd, drágább, de jobban megéri. Írjatok szerződést. Kiskorában is nézd meg a kutyust és teszteld a szülőket is.:)

De ha tenyésztőtől veszel itt egy link:

[link]

Itt van pár kennel.:)

Remélem tudtam segíteni.:)

2010. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ingyen szeretnél akkor menhely! De tényleg fajtatisztát menhelyen sem fogsz találni. Azt csak is tenyésztőnél akitől egy kutya 100.000ft körül mozog. Ha 20-30.000ft-ért veszel kutyát akkor szaporítótól veszel. Ilyenkor nagy az esélye hogy a kutya beteges lesz és 100.000reket költesz orvosra. Inkább spórolj egy kicsit és vegyél tenyésztőtől vagy menj be egy menhelyre. De ne vegyél szaporítótól mert tényleg 5xösét fizeted az állatorvosnál.
2010. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kutya NEM kerül 20-30 ezerbe!
2010. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma egy fajtatiszta, egészséges kutya 70.000ft-nál kezdődik.

20-30.000fonrintért betegeset, keveréket kapsz. Te döntöd el hogy a dokit vagy a kutyát akarod megfizetni.

Nézz körül menhelyeken ott is vannak helyes kistestűek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! nem is gondoltam volna hogy egy szaporító után ennyit kell fizetni! köszi! most már több válasz nem kell! a menhelyre benéztünk hátha akad valami aranyos ki kutya és találtunk egy gyönyörű fajtatiszta(nem csak úgy mondom)Bolognase kutyát! igaz hogy nem Havanese de nem bánom nagyon játékos és elhoztuk Sophie lett a neve ha érdekel benneteket
2010. jún. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!