Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffi és puli együtt?!?!

Staffi és puli együtt?!?!

Figyelt kérdés

van egy 7 hónapos staffim aki mellé most kaptunk egy kb 5 hónapos puli kiskutyát.

a gond ott van hogy a staffi lerohanja a pulit aki hangosan nyüszít, de ahogy látom a staffi nem bántja csak megszagolja és ahogy a puli nyüzsít, mintha megadná megát,de olyan gyorsan történik és nem tudom hogy most azért nem bántja mert nem engedem és ha egyedül lesznek pedig megharapja bántja majd?!?!

segítséget kérnék,most külön udvarra zártam őket,amíg nem ötlök ki valamit

kérlek segítsetek

egy aggódó gazdi


2010. máj. 30. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elrendezik egymás közt a rangsort. Mivel mindkettő kölyök még,nemhiszem hogy kárt tennének egymásban,könnyen összeszoktathatóak. Viszont zat ajánlom, ivartalanittasd mindkettőt,de legalább az egyiket. Ha egyneműek,akkor később már ronda dolgokat fognak egymással csinálni amig eldöntik melyik legyen a domináns,ha meg külön nemüek akkor gondolom nem szeretnél amstaff-puli mixeket..
2010. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg alapból nem gyilkosnak született a staffi össze lehetett öket nyugottan engedni
2010. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát...

csak ki szereti azt nézni ha két kutya harapja meg marja egymást,közben ugatnak meg nyüszítenek

nekem nincs szívem hozzá,mellesleg pár éve egy közepes snauzerem volt egy tacsival és azokat összeengedtem,véresre harapták egymást hónapokig,és ez így ment míg az egyik kutyát nem ajándékoztuk el,majdnem egy év alatt nem szokták meg egymást, pedig együtt voltak,úgyhogy ez az oldják meg egymást közt elmélet, nem mindig válik be,de azért kössz

2010. máj. 30. 12:48
 4/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Két kölyköt nyugodtan összeengedhetsz,nem fogják megölni egymást.

Valószínűleg a puli fél a nagyobb kutyáktól(bár a staff se olyan hejj de nagy) azért ordít ha a közelébe megy. Vagy az idegrendszere nincs rendben,esetleg antiszociális...

2010. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor vidd el öket és heréltesd ki aztán meg kutya suliba hordjátok el öket
2010. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!