Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4hetes kiskutyámnak görbe...

4hetes kiskutyámnak görbe nagyon az első két lába. És felül a lábán mindkettőn belül van egy-egy mélyedés. Ez diszplázia esetleg? Eddig még sose találkoztam ilyennel.

Figyelt kérdés
Doki hétfőn kijön hozzá. Első oltásáig nem szeretném elvinni a kórházba nehogy benyeljen valamit,a doki is ezt mondta,hogy addig ne hurcolásszam. De röntgen nélkül ,semmit se lehet tudni pontosan. Esetleg valaki járt már így? Az alom többi tagja szép,egészséges. Ez volt a legkissebb , de nem sokkal van lemaradva. Royal tápot már kapnak 3 hetes koruk óta. Esetleg zöldkagyló kivonat? Vagy fásli? Ezeket mondta a doki latatlanba telefonba. De hétfőig megbolondulok,hogy mi lehet.
2017. okt. 28. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Küldj róla képet
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő volt legkisebb nem lehet hogy valamilyen fejlődési rendellenesség alakult ki nála hogy kevesebb táplálékhoz jutott mindig?

Ne is vidd el addig a kórházba, de a doki valszeg nem sokat fog tudni mondani röntgen nélkül. A mozgásában van valamilyen változás? Milyen fajta egyébként? Már csak hogy hajlamosak-e jobban a diszpláziára. A szülők szűrései megvannak? De egyébként még szerintem korai lenne kijönnie a diszpláziának ilyen fiatal korban.

2017. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta tk-s angol bulldogok a szülők. Makk egészségesek. Első alom. Öhm,csináltam egy rakat képet de ,de hogy kell ide feltenni? :D
2017. okt. 28. 15:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem de a szűréseket megcsináltad náluk? Mondjuk nekem még mindig gyanúsabb a fejlődési rendellenesség.

Képet kepfeltoltes.hu-ra tudsz feltenni és belinkeled ide.

2017. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon széles a mellkasa, kan, féregtelenítve folyamatosan vannak. De annyira nem volt sose lemaradva, hogy nagyon látványos legyen,csak grammra kevesebb volt mindig mint a többi.
2017. okt. 28. 15:59
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen,minden szűrésük megvan, és semmi. Emiatt is vagyok ideges. Na akkor mingy megoldom a képet. Pillanat türelmeteket kérem
2017. okt. 28. 16:01
 7/23 A kérdező kommentje:

[link]


Az a baj, hogy itt nem látszik eléggé,amikor rááll teljesen,akkor látszik a legjobban. Látjátok a kis mélyedést? Olyan nincs a többinek.

2017. okt. 28. 16:13
 8/23 A kérdező kommentje:
2017. okt. 28. 16:14
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól tudom erre kálciumot szoktak javasolni, royal amúgy egy szar táp. Válts jobb minőségűre és adj neki plusz kálciumot.
2017. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
rosszul hangzik nagyon, láttam már ilyet, beteg volt szegény
2017. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!